Jak zrozumieć związek z mężczyzną i uniknąć toksycznych relacji część 2 Casanova/chwiejny emocjonalnie BPD

Czytając ten post (część 2)dowiesz się jak unikać i rozpoznawać niebezpiecznych mężczyzn i jak przetrwac po rozstaniu . Istnieje bardzo niewiele kobiet, które nie napotkały takiego meżczyzny w swoim życiu.

Mógł być to Twój szef, pracownik, chłopak, mąż, kolega, sąsiad, albo ktoś z portalu randkowego gdzie jest ich dość dużo.

Każdy z nas bywa chwiejny emocjonalnie.

Narcyz nie jest zawsze osobowością BPD, ale osoba BPD jest zawsze narcystyczna. Bardzo rzadko występują patologie które możemy nazwać choroba, częściej niedojrzałość emocjonalna czyli potrzeba edukacji emocjonalnej. 

Nawet jeśli posiadasz bardzo dobrą intuicje dotyczący mężczyzn  i myślisz, że ciebie to nie dotyczy, to jesteś w błędzie . Ten facet wydaje się być tak wspaniałym, że trudno w to uwierzyć ! To jest to czego pragnęłaś zawsze. Jeśli uwierzysz bardziej jemu niż sobie gubiąc swoją intuicje stworzysz związek czyli uzależnienie zamiast relacji i będziesz czuć się coraz bardziej sfrustrowana , zagubiona  i dręczona . Ten fantastycznie otwarty facet nie pozwala ci żyć,doprowadza do szaleństwa, a ty tesknisz do tego jak kiedyś było kiedy byłaś sobą  .

Nie wszystkie cechy opisane poniżej moga występować u Twojego ukochanego,mogą też występować w mniejszym lub większym natężeniu Rozumiejąc siebie swoje rany i potrzeby emocjonalne będzie ci łatwiej .

Stare powiedzenie mówi ” zwrócić uwagę na to, jak mężczyzna  traktuje swoją matkę ” , ale lepiej zwróć  baczniejszą uwagę na to, jak jego matka traktowała go !aby zrozumieć te zależności przeczytaj tekst poniżej

Pamietaj mężczyzna niedojrzały  jest znudzony , jeśli jest sam lub nie uczestniczy w pościgu  po nagrodę. 

Kobiety bardzo niedojrzałe są jedynymi, które mogą go zdominować i być lepsze  w tej grze (sprawdz czy nią nie jesteś ),dzięki czemu mogą utrzymać jego uwagę na dłużej, lecz cena tej gry może być bardzo duża. Obydwoje cofną się w swoim rozwoju jeszcze bardziej .

Chwiejny nie ma wyczucia,  rozbijając zwiazki , zyskuje nagrodę, która trudno zdobyć, dzięki czemu dodaje sobie pewności ..Problem gniewu z dzieciństwa jest jednym z powodów tego typu postępowania .

Niedojrzały w relacjach istnieje w skrajnych emocjach między miłością a nienawiścią . 

„Z powodu deficytu kontaktu w dzieciństwie  z mamą , przejawia dużą dozę ambiwalencji emocjonalnej (http://pl.wikipedia.org/wiki/Ambiwalencja). Będąc dorosłym mężczyzną zachowuję się jak mały chłopiec potrzebujący nadmiernej uwagi ,a zarazem walczący z wewnętrzna potrzebą miłości do dręczyciela (kobiety ) i przekonaniem że musi ją szanować, a wizją, że nie może się przywiazać do kobiety . Wielu z tych mężczyzn zobowiazało się zaopiekowac matką po smierci ojca bez względu na toksyczność tej relacji .W konsekwencji idealizują oni często relacje z narcystyczną lub chwiejną emocjonalnie BPD matką odmawiając pomocy psychologicznej” 

To na tyle teorii.

Przeszłości nie zmienimy.

To czego potrzebują to odbudować swoją wartość i nauczyć się czuć, a także zrozumieć swoje obawy.

Ten mężczyzna obawiajac się że ktoś może zauważyć jego braki może być perfekcyjny , starać dominować, kierować związkiem, instruować cię jak wykonywać nawet najbanalniejsze czynności ..traktować  cię jak dziecko, którym emocjonalnie sam jest. Dzięki temu utrzymuje dystans emocjonalny umożliwiający mu niezależność. ” 

„ Spróbujmy jeszcze raz”

.Kiedy nie układa sie miedzy wami ma ogromną potrzebę zastąpienia cię kimś innym, bo nie umie buc sam. Kiedy  ty  chcesz odejść, on zaczyna wydzwaniać do ciebie prosząc o kolejna szanse.Nie bądż zdziwiona jeśli odkryjesz, że w tym samym czasie umówił się z kilkoma nowymi kobietami, aby nie zostać porzuconym .Oczywiście nigdy nie przyzna się do tego że w tym czasie sypia z innymi kobietami,wiec pamietaj zabezpieczaj się !

CZASEM CZUJESZ SIE SZALONA !

Emocjonalnie uszkodzony mężczyzna może powtarzać ci, że nie jest gotowy na coś poważnego on poprostu nie wie czego chce, nie ufa sobie. Człowiek dorosły wie ze da sobie radę jeśli upadnie, dziecko nie jest tego pewne.  Jego egzystencja jest zależna od tego abyś ty go potrzebowała, bo kiedy jesteś uzależniona, jest bezpieczniej nie wydarzy  się katastrofa, czyli go nie opuścisz co byłoby bolesne. 

Możesz mysleć, że jesteś szalona ponieważ ilość sprzecznych informacji jest ogromna. Początkowo nie będziesz na nie zwracała uwagi starajac sie znależc logiczne wytłumaczenie np będzie chciał spać bardzo blizko, ale kiedy sie do tego przyzwyczaisz zacznie się odsuwać. 

Przestan analizować. Naucz się używać swojej intuicji ona da Ci bezpieczeństwo !

Posluchaj nie jesteś sama, Madonna tez tam była

http://www.youtube.com/watch?v=Oca3M4O6s6o

tutaj tłumaczenie http://www.tekstowo.pl/piosenka,madonna,borderline.html

Możesz być kobietą sukcesu,  ale chwiejny emocjonalnie mężczyzna ma zdolność dołowania cię do momentu, aż zwątpisz w siebie .

Pytanie dlaczego na to pozwalasz ?

Jeśli bardzo szybko  otworzysz swoje uczucia bez znajomosci partnera, zdradzisz mu  sekrety bo on jest ciekawy. Komu daje to bezpieczeństwo ?

Co ty wiesz o nim ?

Czy tak samo prowadzisz business ufając ze każdy pracownik to twoja bratnia dusza ?  

Moja długoletnia przyjaciółka uległa takiemu osobnikowi, zaufała bardziej jemu niż sobie, a kiedy on zaczął sie złe zachowywać nie wiedziała jak reagować bo tak go wyidealizowana. Brak asertywności tylko druga stronę nakręcał . On czuł sie bezpiecznie przy kimś kto był bezpieczny czyli dbał o sobie i był asertywny umiał sie komunikować . Moja przyjaciółka otwierając sie na niego stopniowo traciła siebie i zachowywała sie jak dziecko które obawia się że może  go stracić. Im bardziej sie bała tym bardziej zatracała siebie, a on szalał.  Zajęło jej miesiące, aby z tego się wyzwolić Jej ciało i psychika było straumatyzowane . Miała bardzo duże problemy z jelitami, kręgoslupem . Rany na psychice nie pozwalały jej ufać przez długi czas . Była  bezpieczna , ale  toksyczne zawstydzenie  pozostało. To był pierwszy krok pracy nad rozwinięciem intuicji i inteligencji emocjonalnej. 

Nie kochaj tylko głową fantazjami upewnij się, że używasz intuicji i serca. 
Faza gry i testowania może rozpocząć się dość wcześnie . Mógł planować z tobą wekend tydzień lub więcej z góry – ale nigdy nie zatelefonował, aby go potwierdzić lub podać szczególy . Więc siedzisz zastanawiając się co jest grane …. nic to nie jest o tobie… on nie wie czego chce każdy pewny siebie człowiek  , który jest podekscytowany kimś , nie znika nagle , lecz sprawdza czy wszytko ok i czy nadal jesteś zainteresowana . Wszystkie inne zachowania , to niedojrzałość. On ma poważne problemy z własną wartością . Jego jedyny sposób aby  ocenić , czy kobieta jest nim zainteresowania , jest przez jej  gotowość do  kontaktu seksualnego . To jego barometr . Ponieważ nigdy nie nauczył się traktować siebie jako godnego podziwu i szacunku , odrzuci kobiete, który postrzega go w ten sposób . Krótko mówiąc, nie podoba się sobie, co powoduje, że jest zainteresowany dziewczynkami, które też są niepewne. On może fantazjować że go potrzebujesz aby się dowartościować. 

JESLI :
 Twój kochanek jest skrajnie nadwrażliwy na punkcie wszystkiego .Ciagle masz wrażenie ze ranisz jego uczucia , nawet jak wiesz że jest to irracjonalne i głupie, czujesz się winna .

Dąsa sie jak dziecko, ucieka odsuwa się, albo jest agresywny tak że wydaje ci się, że stąpasz po porcelanie i nieważne jak jesteś ostrożna i tak nastapisz na minę .

Masz do czynienia z kimś kto potrzebuje edukacji emocjonalnej aby się rozwinąć !

Jeśli oboje macie  nastroje góra dół, potrzeba edukacji jest po obu stronach !..

W takiej dynamice związku w bardzo szybkim czasie twoje poczucie humoru obumiera i radosna częsć ciebie znika .Tracisz autentyczność. 

Jesli czujesz sie uwięziona pomiedzy kogoś zmiennymi nastojami góra -dól, potrzebujesz separacji emocjonalnej

Potrzebujesz odnaleźć siebie !

Myślisz, że go kochasz ? Miłość nigdy nie jest bolesna , chyba, że ​​masz także problemy zwiazane z obsesja opuszczenia, ponieważ gdybyś ich nie miała nie zadawałabys się z takim osobnikiem!

PODWÓJNY STANDART

Człowiek pogubiony może mieć ogromną ilość partnerów, ale jeśli ty spojrzysz na innego niech Bóg ma cię w swojej opiece.

Ty masz wiedzieć czego chcesz, on nie wie.

Ty masz być baza do momentu aż on się dowie.

 To sprawia, że ​​jesteś zdezorientowana  ale już się do tego przyzwyczaiłaś , prawda ? 
Skąd bierze sie takie przywiązanie do kogoś kto jest jak zagubione dziecko ?

Nie należy zakładać, że mówi prawdę o swojej historii seksualnej lub zdrowia . Możesz starać się mu wierzyć , gdy mówi, że jest “czysty “, że zrobił  test na AIDS – ale w rzeczywistości on zrobi wszystko aby utrzymać swój perfekcyjny wizerunek i uzyskać to czego chce nawet jeśli oznacza to kłamstwa.

Dbaj o siebie !

Stosuj środki ochrony – bez względu na fantazje które masz o tym gościu!  Nie robić tego, może oznaczać wyrok śmierci lub życie z wirusem , jak bolesna opryszczka lub brodawki narządów płciowych , o których  wygodnie “zapomniał ” ci powiedzieć  . To przydaża sie wielu kobietom. Nie stań się  jedną  z nich.

KOCHA , NIE KOCHA
Randkowałam z bardzo przystojnym facetem, którego szybko wyczułam, że był neurotyczny ..ale nie mogłam przestać go całować . Wiedzialam że jest nieosiągalny, oziebły i odległy ale kiedy to sobie uświadamialam on się zmieniał  Dr Jekyll – Mr Hyde .Kiedy ktoś zachowuje się w ten sposób jest 100% nie wie czego chce, jest pogubiony można nazwać to pogubienie borderline .    Uciekaj !
Możesz obwiniać się za jego  nieprzewidywalne nastroje , ponieważ  brzmi  to sensownie, kiedy ci tłumaczy  dlaczego stał się wycofany, sfrustrowany, zły czy smutny – i chcesz mu pomóc .

To nie twoja wina !

Jeśli starasz się go skonfrontować z rzeczywistoscia, robi wymówki, staje nienawistny  i przelewa  wstręt do samego siebie na ciebie.

Nie umie przepraszać .

To oznacza że jego poczucie bezpieczństwa emocjonalnego nie istnieje.

Może być milionerem, co oznacza że ma bezpieczeństwo finansowe, profesorem co oznacza że ma bezpieczeństwo intelektualne lecz bez poczucia bezpieczństwa emocjonalnego jego poczucie bezpieczństwa jest niestabilne i zależne od jego pieniędzy. Co stanie się jak je straci ? Poczuje się pusty. Jeśli zaufasz mu, bardziej niż sobie przegrywasz. Stajesz się taka sama jak on, twoje bezpieczeństwo wynika z niego, nie z twojej intuicji i siły  wewnętrznej. 

Nie ufaj mu !
Człowiek który  nie ma granic i nie kontroluje impulsów . Może zjawić się w twoim domu lub pracy bez zapowiedzi lub dzwonić nieskończoną ilość razy  w ciągu dnia . Początkowo będzie to wspaniałe – ale później zadasz sobie pytanie , czy on jest w stanie egzystować  sam. W większosci przypadków czuje sie niewygodnie w gronie  znajomych – zwłaszcza gdy są to mężczyźni. Jego zazdrość może być dobrze ukryta , ale można wyczuć  rezerwe kiedy ich spotyka.  Każda osoba, która przykuwa  twoją uwagę  jest postrzegane jako zagrożenie . On oskarża cię o najbardziej absurdalne zdrady,a ty czujesz  jakbyś ciągle broniła się przed jego irracjonalnymi  fantazjami   ! Bez względu na to , jak bardzo bedziesz starała się go uspokoić on się nie zmieni.  On może tylko zacząć się edukować emocjonalnie, lecz to musi być jego decyzja. 

Nie wypełnienisz studni  bez dna .
Leczyłam wielu borderline ,narzekających na ciągłe problemy z relacjami .Większość przekonywała mnie jakimi wspaniałymi są kochankami i z iloma kobietami byli ,ktore nazywały ich “Najlepszymi kochankami”. Pewny siebie mężczyna nie musi potwierdzać swojej męskości tego typu rozmową .Nie musi podkreślać jakim jest kochankiem,jaki wspaniały ma samochód ,dom etc  .
Poczucie własnej wartości zazwyczaj opiera się na innych elementach jak bycie soba , natomiast u tego człowieka rzeczy odzwierciedlajace ile robi, są równoznaczne z jego poczuciem wartości .To spadek po rodzicach, chorych wartościach rodzinnych. 

Ten mężczyzna wybiera  kobiety które postrzega  jako potrzebujące wsparcia  lub słabsze od niego. Każda kobieta, która jest mocniejsza uaktywnia jego obsesje opuszczenia.Jeśli dobierze sobie partnera równego sobie stara sie go “zdołować “i uaktywnić jego obsesje opuszczenia .W ten sposób , jego podświadomość kieruje związkiem.  Staje się także bohaterem, który  ratuje dziewczęta z rutyny zobowiązań małżeńskich. 

Zachowania kompensacyjne , które pomagają mu chronić  wewnętrzną niestabilność, zapełnić pustkę braku emocji i intuicji , zwykle maja wydżwięk w postaci różnych uzależnień, pije, używa narkotyków nadmiernie uprawia sport, pracuje itp Ambiwalencja =niezdolność do utrzymania głębokich, znaczących więzi . Ta utrata wartości. . Największa  jego obawa , którą często skrywa  to porzucenie ! Jeśli człowiek nie czuje się komfortowo z sobą, jak  może czuć się dobrze  z Tobą ?!

Może opowiadać dużo o swoich przeszłych kochankach  i dokonywać porównań między nimi a tobą . Kiedy porównuje cię do kogoś innego nie pozwól mu -to jego taktyka na zdystansowanie się.

Jesli jesteś niepewna, może to także spowodować że ​​poczujesz się mniej atrakcyjna niż ostatnia partnerka . Postaw granice, bądź asertywna.

Dlaczego on tak okrutnie cię traktuje ?

To nie on to brak granic, a także twoje ukryte obawy  powodują że on pozwala sobie na coraz więcej.  Nadmierna niepewność daje innym większą kontrolę nad tobą i relacją ! Będąc tobą uciekałabym przed trzecią randką lub wzmocniła się, edukowała. 
Zakochujac się  w  nieczułym mężczyznie , nigdy nie będziesz czuć się wystarczająco wysoka, szczupła , piękna dla niego.

Jesli będziesz czuć się dobrze ze sobą on sobie na to nie pozwoli.

A jeśli będzie to robił, pomimo tego że go prosisz aby tego nie robił , to znaczy że czas odejść bo twoje potrzeby nie istnieją a ten związku to fantazja.

 Jesli on nie czuje się wystarczająco przystojny i w każdym momencie napięcia żyta swoją nieświadoma frustracja, projektując ja na ciebie .Możesz nigdy nie usłyszeć komplementu z jego ust. 

Mozliwe że to jego  ojciec zachowywał sie podobnie w stosunku do niego, a on starał się zadowolić rodziców, ale nigdy nie usłyszał pochwały .Ten typ zachowania rodziców powoduje duże rany emocjonalne , powodując niska samoocene,perfekcjonizm,zapędy kompulsywne .

KOMPLEKS GURU
Zbyt wiele kobiet daje się omamić  pozornym blaskiem .Poza okresami niestabilności możesz być zauroczona jego spirytualnością ,pozorną madrością ,jego talentem do wyrażenia twierdzeń dzięki którym masz wrażenie że przebywasz z autorytetem wiedzącym wszystko na temat zdrowia i dobrego samopoczucia samoswiadomości.

 

To wszystko prawda, ale to tylko wizerunek, to  zazwyczaj plagiatorzy  i naśladowcy  . Większość to teoria, bardzo mało praktyki, a także integracji emocjonalnej . 

 Taka osoba może nawet zmienić swoją tożsamość  przyjąć nazwisko lub pseudonim , zoperować się, być werbalnym ekshibicjonista , mającym odpowiedz na każdy temat. 

Jesteś skazana na słuchanie niekończących sie monologów ,które musisz podziwiać Nie ma tu miejsca dla Ciebie i lepiej się do tego przyzwyczaj.

Osoba taka może być bardzo wylewny w łóżku zadowalając cię ,skupiając się na twoich potrzebach,  aby udowodnić ci że jest  najlepszym z twoich kochanków .Nie angażuje się choć pozory i sprzeczne sygnały wskazują na coś innego Pamiętaj   twój orgazm jest Jego osiągnięciem  – nie twoim. Seks może być świetny , ale to tylko część biegania za nagrodą  .
Impotencja ,wczesny wytrysk są dość powszechne wśród mężczyzn z zaburzeniami emocjonalnymi, zwłaszcza  jeśli zbliżą sie do  ciebie emocjonalnie przed tym jak mieliście pierwszy  seks . Mężczyźni zazwyczaj otwierają sie emocjonalnie  poprzez seks , który jest częścią ich rytuału łączenia się w pary . Jeśli kolejność jest odwrotna , mężczyźna może mieć trudności uzyskania i utrzymania erekcji . W skrócie, im więcej się dla niego liczysz , tym mniej jest w stanie wykonać . Zobacz film “Wstyd”z 2011.
http://www.youtube.com/watch?v=L7Kb23K-v1k

W związku , jego determinacja, by cię zadowolić zaczyna znikać  –  ” W fazie uwodzenia ” czuje się aktywny  i mocny – i  jak we wszystkich uzależnieniach to daje  mu  żywotność. On dosłownie żyje dla tych momentów  , ponieważ czuje się , pusty i martwy w środku .
Długotrwałe unikanie  trudnych uczuć , wzbudza w nim szaleńczą potrzebę pozostania w związku , ale jego  ból i pustka będą  istnieć  zawsze także w kolejnej relacji  .Nawet kiedy zerwiecie może kontaktować się z tobą, aby sprawdzić czy może ponownie otworzyć twe uczucia .Brak odpowiedzi jest zawsze najlepszą odpowiedzią .Wiem to trudne , ale możliwe! Możesz mieć pokuse, aby rozwiązać wszelkie niedokończone sprawy między tobą a nim na zasadzie przyjacielskiej. Pamiętaj On jest niedojrzały . Uciekaj !
SZCZERZE MÓWIĄC MOJA DROGA TO MNIE NIE OBCHODZI

Wbrew powszechnemu przekonaniu ,mężczyzna zagubiony niekoniecznie jest szaleńczo zainteresowany sexem ,często potrzebuje fizycznego kontaktu. Uwodzenie wynika z jego kompleksów., obaw. Iluzja kontroli rzeczywistości, Ciebie  sexu, daje mu sile . Kontrola czyli związku na jego warunkach. .Może to przybrać formę  nocnych rozmów  – lub  momentów kiedy  jest to najmniej wygodne dla Ciebie . Może próbować zmuszać cię do zaspokajania jego skłonności seksualnych ( seks analny , fellatio, zakładanie prowokacyjnych  strojów  , sadomasochistycznych praktyk , oglądania porno , itp. ) , nie troszcząc się o to, co jest wygodne i przyjemne dla Ciebie …ale  czego  można oczekiwać od zaburzonego faceta…?
Może  być otwarcie mizoginistyczny ( nienawidzić kobiet ) = zmagać się z dużą nieufnością wobec kobiet . Istnieć w pułapce między uczuciami miłości i nienawiści do kobiet . To rany i programy z dzieciństwa. Wydaje się, że żydowscy mężczyźni są szczególnie narażeni  na to ryzyko. Żydówki są wychowane, aby myśleć o sobie jak o księżniczkach. To fałszywe wyobrażenie przenosi się do ich relacji  , których  podstawą jest używanie ludzi do  spełnienia ich pragnień materialnych.  Konsekwencje dla syna :niepewna mama , uczy go, że to dobry przykład .On jest zaprogramowany  aby dawać , ale w zamian  oczekuje niewiele , nie pozwala przez to na utworzenie się  potencjalnie intymnej więzi emocjalnej.

 

 Długoterminowe  relacje lub małżeństwo to często  trampoliny do flirtu i podbojów . To jego stosunkowo stabilna ” baza ” Jego rozwój emocjonalny jest zahamowany  . Jego oddana żona lub kochanka reprezentuje bezpieczeństwo / bezpieczeństwo matki której nigdy nie miał , ponieważ wciąż bardzo niedojrzały , nie może egzystować w życiu na własną rękę i czuje sie bezpiecznie, kiedy ona czeka  w domu gdy on wraca z jego eskapad z innymi. Kiedy go złapiesz na kłamstwie on będzie obiecywać,że nigdy  już sie tak nie zachowa a ty będziesz chciała mu uwierzyć –  Pamiętaj,on jest pozbawiony charakteru i się nie zmieni .

CHŁOPIEC KTÓRY PŁACZE -BIDULEK 

Mężczyzna którego spotkałaś może być  charyzmatyczny , uwodzicielski i mocny,  to cechy, , które  są szczególnie atrakcyjne dla kobiet z brakiem bezpieczństwa wewnetrznego .Może być też pokorny , skromny , pozbawiony mocy i być pozornią  ofiarą  życia i relacji . Bądż uważna ponieważ kobieta która może go uratować lub mu pomóc jest pierwszym targetem dla niego .Słuchaj swojej intuicji !

„Typ smutnego chłopca sprawia, że ​​czujesz się winna, nie wierząc w niego, więc czujesz że musisz stłumić swoją frustrację, złość i smutek – bo  jesteś odpowiedzialna za jego programy “wzbogacenia się ”  . Innymi słowy , ty płacisz wszystkie rachunki, a ten osobnik stwierdza ciagle że  nie  troszczysz  się o niego lub jego sukces, natomiast jeśli wspomnisz o tym fakcie oskarża cię o ” dbanie tylko o pieniądze “i sprawia, że ​​jego niedociągnięcia i niepowodzenia są twoja wina ! Może nawet chorować  lub zranić się , aby wywołać twoją troskę  . Może  też winić cię za to, że ma  potrzebę przebywania  z innymi kobietami bo ty go nie rozumiesz , nie dajesz mu satysfakcji sexualnej . Szaleństwo !
Ten mężczyzna – dziecko nie toleruje żadnych form odrzucenia . Jeśli nie jesteś w nastroju aby się kochać ,  wini cię  za porzucenie go , nie troszczenie się o niego  Nawet jeśli jest to prawda że utrzymujesz dystans , po tym jak był w stosunku do ciebie obraźliwy i starasz się odzyskać emocjonalniy balans Twoja odmowa  zazwyczaj wywołuje wściekłość . „

Niedojrzały mężczyzna ma nierozwiązane pierwotne potrzeby , ze względu na brak łączności  z matką w okresie niemowlęcym i jedyny sposób , że jest w stanie doświadczyć bliskości , jest przez  dotyk .  Dorośli mają możliwości kontaktu takżę przez inne formy relacji : duchowe,emocjonalne itp

Dziecko ma w tym trudności i łączy się tylko za pomocą sexu, przez co możesz czuć sie jak przedmiot .
Cechy biedaczka płaczka są powszechne wśród mężczyzn , którzy żywią się kobietami

  Żaden dorosły człowiek  nie może pozwolić  partnerowi wspierać sie  długoterminowo (w formie finansowej ,pomocy w kontaktach dotyczacych interesów itp) , jeśli to zrobi, to znaczy, że ma jakiś wielki brak, uważa że coś mu się należy. Masz  go adorować i dbać o niego ( bez względu na to jak postępuje ), zmieniając  cię w typ matki od jakiej uciekł  .

On jest jak Piotruś Pan – on nigdy nie dorośnie jeśli nie weźmie odpowiedzialności za swoje emocje, potrzeby  i rozwój inteligencji emocjonalnej. . 

U niektórych z tych ludzi,istnieje silna tendencja pozostawania singlem wiedzą, że większość kobiet w końcu ich odrzuci , ze względu na ich brak odpowiedzialności finansowej . Będą opłakiwać  sytuacje , ale winą za to, obarczą innych.

. Nie zakochuj  się w facecie  dla jego ” potencjału . ” To przepis na katastrofę.

Kiedy opowiada ci o swojej przeszłości wierzysz, że będziesz inna niż reszta tych kobiet w jego życiu, inna niż jego matka

 Jeśli  twój związek staje się  spokojny i stabilny , jest bardzo prawdopodobne, że bedzie go  sabotować za pomocą zdrad , uzależnień , zachowań kompulsywnych itp. bo boi się „nudy”. 

Typ biedulka płaczka może mieć łagodny głos, być pasywny i unikać  konfrontacji jakiegokolwiek rodzaju . Mógłby być ideałem dla silnych, niezależnych kobiet , ale one nie są seksualnie zainteresowane   nim . Może być ich   przyjacielem ,ale być z tym facetem to jak iśc do łóżka z kolegą gejem Wyjątek kiedy kobieta jest niepewna , wtedy będzie szukała tekiego mężczyzny .

 Biorąc pod uwagę, że bardzo trudno było zwrócic uwage mamy  (wyjątek kiedy był  poważnie ranny / krwawił )  został zaprogramowany tak, aby wywołać współczucie  i ponieważ stało się to jego przepisem na życie skazał się na bycie ofiarą   Która łatwo się poddaje i nieświadomie sabotuje większość swojego życia.(okresy destrukcyjne emocjonalnie lub seksualnie , ryzykowne przedsięwzięcia biznesowe , zaniedbywanie finansów i zdrowia osobistego itp.)
Możesz często  usłyszeć stwierdzenia typu ” byłoby ci lepiej beze mnie „.

On,chce abyś zaprzeczyła tym słowom   i przekonała go, że zostaniesz z nim i wyciągniesz go z jego tarapatów.

Dojrzałość emocjonalna, miłość, sukces i prawdziwe poczucie radości , jest możliwe jeśli osoba rozpocznie edukacje emocjonalna, oparta na zmiana jego  schematów zachowań.

Do tego potrzebna jest pomoc zewnętrzna terapia oparta na samoświadomości ciała i emocji (body mind therapy,procesu,behavioralna ) ,która zmienia wszytko w co on wierzy i rozwija intuicje. 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s