Jak zrozumieć związek z mężczyzną i uniknąć toksycznych relacji część 3 Casanova/chwiejny emocjonalnie BPD

CZARNOKSIĘŻNIK

Jedyny  rodzaj bliskości może się rozwinąć gdy relacja jest sexualna .

Możesz tęsknić za jego początkową emocjonalnością, ale już jej nie odnajdziesz  Casanova zazwyczaj miał matke Borderline lub mającą jedną z cech BPD . Biorąc pod uwagę jej  brak granic , mogła być  figlarnie uwodzicielska w stosunku do dojrzewającego syna , oczekując, że w odpowie on  na jej charyzmatyczne i   intrygujące nastroje. Często ubierajaca sie frywolnie lub eksponująca nadmiernie swe ciało może pozostawić piętno Edypa i pozostawić przekaz kobiety są łatwe  . Taki chłopiec może rozwinąć poczucie dominacji  nad kobietami zwłaszcza w materii ich uwodzenia, kontrolowania  i zaspokajania ich .W dorosłīm życiu ukryje te cechy pod maską narcystyczną .
Mężczyzna borderline zazwyczaj uczy sie jak być mężczyzną od matki .

Wiem że brzmi to  absurdalnie  , ale to była najbardziej wpływowa osoba w jego  życiu . Jego ojciec był pasywny lub pełen nienawisci ,obrażający sie   i spędzał dużo czasu z dala od domu . Borderline matki mogą próbować kształtować swoich synów tak, aby różnili się od człowieka z  którym są w związku małżeńskim , ma to daleko idące konsekwencje dla  poczucia własnej wartości chłopca , on podświadomie myśli , ” czy mój tata jest zły , tak jak ja ” W tym samym czasie ,  poglądy mamy jak ludzie powinni się zachowywać są mocno tendencyjne i zwykle zniekształcone . Najważniejsze dla niej jest uzależnienie drugiej osoby od niej ,jej poczucie wielkości ,patologiczny perfekcjonizm.

Jeśli mama była singielką poglądy  Casanovy mogły  zostać skalane przez parade kochanków matki czy nawet  pojedynczych dziwnych relacji matki . Jej braki moralne i nieograniczone impulsy zmusiły syna do konkurowania o uwagę z każdym nieznajomym , który dzielił jej łóżko .Chłopiec musi zbalansować sposób myślenia o matce od określania jej w myślach jako “puszczalskiej “do ukochanej mamy, która zasluguje na szacunek i zaufanie. Ta dwoistość uczuć  może  spowodować rozłam i ukształtować sposób w jaki odnosi się do innych kobiet .
Stare powiedzenie mówi ” zwrócić uwagę na to, jak mężczyzna  traktuje swoją matkę ” , ale lepiej zwrócić  uwagę na to, jak jego  traktowała matka !
Miłość lub pozytywną uwagę jaką  dostał od mamy była wyłącznie na jej warunkach nie jego- ona szukała  w nim lustrzanego odbicia  . Aby otrzymać tą minimalna dawke miłości musiał nauczyć sie odpowiadać i przewidywać  jej nastroje i pamiętać, że ta miłość jest bardzo ulotna . W ten sposób  zaprogramowano go, aby zapomniał o swoich   uczuciach , potrzebach .Pomiędzy tymi okresami miłości czuł sie opuszczony,zawstydzony ,odrzucony ,jego wyobrażenie siebie było negatywne dlatego pózniej może dążyć do doskonałości w swoim otoczeniu wygladzie ,partnerce itd .
Kobieta nie jest dla niego istotą zdolną do emocji jest bardziej jak trofeum w tym seksualne dla jego sfrustrowanego ego ,dlatego uzależnienie od seksu jest nagminne pośród tego typu mężczyzn .Gdy więź matka / syn jest w pewien sposób erotyczna w przyszłości ,każda relacja z kobieta jest skażona tym doświadzeniem.,dlatego jego atutami jest uwodzenie i dostarczanie satysfakcji
AGONIA
Casanova lubi być zalotny ,to podsyca jego ego. Ten przyjazny i sugestywny sposób przekomarzania się między wami może obejmować miesięce lub nawet całe lata – ale w chwili, gdy podejmiesz inicjatywę , staniesz  się bardziej dostępna , ucieknie jak  szalony, znajdując   wszelkiego rodzaju przeszkody  , które uniemożliwiają jego dostępność i obwini ciebie o niejasne sygnały które wysyłałaś. Długoterminowe relacje są dość rzadkie dla tego typu faceta , z powodu obawy przed  intymnością . Aby poczuć sie bezpiecznie ma romanse lub żyje w trójkącie. Możesz być”doskonałą” kochanką lub żoną , a on wciąż będzie cię oszukiwać – lub pracować zbyt wiele godzin . To nie chodzi o ciebie . Chodzi o jego całe życie kiedy uciekał od  blizkości i strachu przed  opuszczeniem . Nie możesz tego naprawić .
Casanova , może mieć romanse i kontakty smsowe ,mailowe  z kobietami , które wydają się łagodne i miłe co boli bardziej niż jednorazowy skok w bok i zdrada seksualna  . Może utrzymywać bliskie kontakty z ostanimi kochankami, mimo że obiecał ci ,że z nimi zerwał,ponieważ czuje się bezwartościowy  bez dodatkowej uwagi.On potrzebuje ciągłej uwagi od różnych kobiet .
Może powiedzieć, że cię” kocha ”  – ale w ty mczasie szuka już kopii zapasowej , a jego słowa zaczynają być puste. Kiedy zaczniesz to wyczuwać ,  twój związek  jest  już fikcyjny a ty masz współlokatora  , który nadal oczekuje przywilejów męża. Jego narcyzm nie pozwala mu zauważyć bólu lub zidentyfikować się  z nim. Jest w swojej  własnej   bańce , która nie pęknie , dopóki go nie  opuścisz.Ile razy możesz  mu wybaczać ????.
LUSTRO NA ŚCIANIE.KTO JEST NAJBRZYDSZY Z NICH WSZYSTKICH ?
Mężczyżni Borderline  są pasywno – agresywni . Ukrywają  się w swoich jaskiniach i mają trudności ze szczerą rozmową  . Z X szybko nauczyłam się ukrywać moje potrzeby i uczucia ponieważ jesli próbowałam ,on oddalal się i uciekał .Usiłowałam przepracować ten bałagan na terapii ,ale nic nie rozumiałam do momentu kiedy terapeuta nie powiedział mi wprost:”boisz sie otworzyć usta by nie zostać porzuconą ,odtrąconą ,zdradzoną ,ale nie robiac tego zdradzasz sama siebie”Agresja pasywna u Borderline, oznacza , że zwykle “walczy jak dziewczyna” .Sorry dziewczyny to metafora 😉 Zamiast bezpośredniego wyrażenia jak sie czuje rzuca wredne słowne sarkastyczne komentarze. Są one często wymruczane  pod nosem – ale czasami ,  rzuca się  do walki i trudno jest się przed nim obronić . Tak czy inaczej, te walki prowadzone w dziecięcy sposób i bardzo nie fair . Bóg ci dopomóż , jeśli wyda mu się że go krytykujesz .Narcyz nie chce zobaczyć swego odbicia i pęknięcia na idealnej tafli lustra w której się odbija .Nie  może tolerować żadnych deficytów lub niedociągnięć w sobie , ponieważ musiałby  zobaczyć swoją prawdziwą naturę – a nie tylko fałszywe wyobrażenie skonstruowane do obrony przed wewnętrzną niestabilnością . Narcyz  usunie  cię z jego życia ponieważ uzna że to ty już nie jesteś perfekcyjna  !Tak samo traktuje terapeute, rodzine, najblizszego kumpla .Wielkie zawstydzenie wywołane zdarciem jego genialnej maski jest podstawowym powodem dlaczego nie chce kochać  .
FANTOM
Twój Borderline może zapewnić cie jak wiele  ” terapii  ” przeszedł . W moim świecie , jest jednak wielka  różnica między psychoterapią a uzdrawianiem i uzdrowieniem. Jeśli nadal ma  zaburzenia jedzenia , uzależnienia, a jego agresywne zachowanie jest pasywne – to znaczy że cos tu nie gra .Pan XYZ był klasycznym Narcyzem ,  który musiał być potrzebny . To był bardzo seksowny  facet , a ja chciałam się dostać do jego majtek;) –   zapłaciłam za to wielką cenę  . Jego emocjonalna ambiwalencja i mieszane sygnały były tak rażące , że uaktywnił moją wcześniej juz istniejacą  bierną agresje i rany z dzieciństwa. On musiał się ciągle kontrolować ,miał zasady (na szcęście nie w łóżku)które na poczatku wydawały mi się niezwykle gentelmeńskie .W komentarzu po tygodniu spędzonym razem powiedział mi że nie może kochać kobiet, bo ma blokade emocjonalną i nie wie co to jest miłość  i że jest żydem wieć nie moze budować przyszłosci z kimś kto nie jest żydówką , a poza tym ja jestem wegetarianka a on ma skórzane meble . . “
To było ok i nawet zabawne ponieważ – Chciałam jego ciało . “Wychowałam go tak jak lubie “, ale podejrzewałam  że miał jeszcze inna dziewczyną ( na wszelki wypadek jaby się coś wydarzyło ) Ponieważ nie mógł kontrolować moich emocji , starał sie kontrolować seks . Kiedy zapytałam o to , zaprzeczał, że  coś jest nie  tak. Udawał chorobę , by uniknąć seksu twierdząc że lepszej kochanki nie spotkał i że jestem jego ideałem.Jednal  pod  fasadą ” miłego faceta  ” , ten typ mężczyzny  jest sadystą bawiacym się toba dla własnych potrzeb.
Najbardziej dziwiły mnie niestabilne okresy seksualne .W większości mógł sie kochać godzinami ,ale pod koniec zdarzał mu się przedwczesny wytrysk.Psychologicznie kiedy mamy do czynienia z przewlekłym przedwczesnym wytryskiem jest to oznaką bierno agresywnego problemu męskiej impotencji .  To świadczy o chęci związku  – ale i o głębokim strachu przed tym. Szybkie uwalnianie  orgazmu służy tylko  Casanovie ponieważ wstrzymując się wstrzymuje  utajoną nierozwiązaną wściekłość z dzieciństwa .Zachowania aktorskie nie zaczynają się od początku relacji ale kłamstawa tak .  Casanova powie ci to, czego potrzebuje aby zbudowac wyobrażenie o nim . Jeśli nie masz rozwiniętego  instynktu i intuicji  , możesz być łatwym kąskiem dla tego faceta . Nasza  intuicja i insynkt od urodzenia ,  służą aby nas  chronić i uratować nam życie ! Wielu z nas uczono nie ufać naszym zmysłom, co dostarcza nam wielu kłopotow  . Odrzucenie trudnych uczuć we wczesnym okresie życia , pozostawia nas z deficytami , które wracają do nas aby nas prześladować . W dorosłym życiu  można to naszczęście naprawić przy pomocy terapii .
DAWNO TEMU W DALEKIEJ KRAINIE .
Ciągle zastanawiasz się, co stało sie z tym niesamowitym połączeniem które  czułaś na początku i dlaczego teraz jest  inaczej .Skąd wzięły się jego  paskudne nastroje ?Starasz się go  pocieszyć lub rozweselić – ale często jest  drażliwy i  zły . Kiedy mówi ci ,że to nie ma nic wspólnego z tobą czujesz ,że nie jest to prawdą.Mimo to  dzielnie trwasz w tej relacji  mając nadzieję na odzyskanie intymności i bliskości .Im badziej się starasz tym dalej od tej intymności jesteś.Nie możesz w normalny sposób porozmawiać o tych zmianach ponieważ zawsze słyszysz, że jeśli będziesz bardziej  wyrozumiała , cierpliwa, kochajaca itp. , związek ten może być niesamowity . ” Natomiast bardzo ,bardzo rzadko możesz usłyszyszeć “przepraszam”jego narcyzm mu na to nie pozwala.
W rzeczywistości , prawie wszystko o co ten facet obwinia ciebie , jest  projekcją jego problemów . Jeśli wolisz być wykorzystywana psychicznie w tym związku niż samotna ,to czytając to  przestań tak myśleć!Masz prawo być szczęśliwa i to nie jedyny mężczyzna na tej planecie.Poproś o wsparcie przyjaciól ,idż na terapie !
JEŚLI WYGLĄDA ,CHODZI I KWACZE JA KACZKA JEST KACZKĄ
Przemoc małżeńska jest tylko jednym ze sposobów dominacji w wypadku borderline (występuje ona u bardziej aktywnego typu borderline).Łatwiejsze dla niego jest bycie obłąkanym niż smutnym . Gniew, daje mu chwilową ulgę od takich doznań jak : depresja, poczucie winy, samo- wstręt , strach, niemoc  itp. Po ataku i wyładowaniu się na żonie lub dziewczynie,kiedy znajduje się z nią w szpitalu może zacząć płakać i mieć głębokie wyrzuty sumienia . To jest tylko jedyna chwila kiedy otwiera swój pancerz i może wyrazić swoje delikatne emocje  bez intensywnych wyrzutów sumienia . Casanova odciął się od  trudnych uczuć we wczesnym dzieciństwie , więc jego zdolność do prawdziwych emocji jest poważnie ograniczona . Jeśli czułby prawdziwą skruchę , oznaczałoby to jego rozwój emocjonalny.Dzięki temu jego zachowanie agresywne nie powtarzałyby  się .Szloch i błagania o wybaczenie,są szlochem jego wewnętrznego dziecka i są związane są z głębokim poczuciem rozpaczy po bolesnych pobiciach w dzieciństwie lub pozostawieniu przez obrażonych rodziców,a także czasem wykorzystywaniu seksualnym.Nie ważne jak perfekcyjnie sie zachowywał był karany za wystepki fizycznie lub psychicznie . Toksyczny wstyd nie jest związany z twoimi problemami,błędami  – to pozostałość bólu z jego dzieciństwa .Zachowania kompensacyjne ,  pomagają złagodzić mu wstyd i poczucie winy, których tak naprawde nie rozumie . Może uzależnić sie od  pedofilii i pornografii . Problemy wynikające  z dzieciństwa zawsze  znajdują jakieś ujście   .
Człowiek, który został wychowany przez agresywnego ojca i pasywną matke  / ofiare , może czuć pociąg do  partnerów , którzy mają cechy jego ojca , podczas gdy sam przyjmuje pasywność matki  .Woli stać się  rodzicem , z którym może  się zidentyfikować. Ciekawostką jest, że to nie  bicie w dzieciństwie  wpędziło   Borderline w patologię . Korzenie tego zaburzenia obejmują zdradę przez ” opiekuna ” , który nie uchronił dziecka przed  okrucieństwem . Wydaje się, że wokalista , Michael Jackson był taką ofiarą .Bity i wykorzystywany przez ojca , podczas gdy  matka  przymykała na to oko i ukrywałała się  za  przekonaniami religijnymi . Moim zdaniem ,to ona jest odpowiedzialna za zaburzenia emocjonalne i psychiczne swoich dzieci . Rodzic, który pozwala na  nadużycia ze strony  drugiego rodzica , to moim zdaniem,nikczemny tchórz.
Role rodzicielskie mogą oczywiście zostać odwrócone , jeśli matka jest bardziej toksyczna lub niebezpieczna a pasywny  ojciec stara się od tego uciec – uciekając w prace – lub  różne nałogi  . Program dwunastu kroków i religia jest też formą ucieczki .Zawsze jestem zdumiona , kiedy pracuję z klientami , którzy mają jakąkolwiek wiarę w Boga lub poczucie duchowości , po tym jak przeżyli straszne okrucieństwa z rąk swoich rodziców ! Dla małego dziecka ,rodzic jest bogiem – kimś komu on / ona ufa całkowicie i automatycznie . Słysząc historie łamiące  serce , jestem wręcz zdumiona, że mogą mi zaufać. Może czują że znam tą “czarną część mocy “z własnego dzieciństwa.
KSIĄŻĘ PRZYPŁYWÓW
Gdy jesteś właścicielką pochwy , jesteś targetem dla  uroku i charyzmy Casanovy , bo on musi wygrać , aby zaspokoić swoje głębokie potrzebe dowartościowania się. Nawet terapeuci mają czasem trudności z ich gierkami  Niektórzy borderline  stwierdzili, że nie mogą pracować ze mną , bo jestem ” zbyt atrakcyjna . “
Terapeuta dla borderline jest to” obiekt ” do manipulowania i  kontrolowania , ponieważ BPD musi  kontrolować wszystkie swoje związki. Będzie na przemian uwodzicielski i wojowniczy w trakcie leczenia –  dr Jekyll i Hyde . Przez kilka tygodni ,terapeuta będzie ” genialny “i jest nim zachwycony , następnie  kłótliwy , rozdrażniony , itp. Ta zmienność jest to centrum patologii borderline.Po sesji terapeuta ma często ochote  wziąć prysznic, aby zmyć z siebie toksyny.Znaczące braki wspomnień  z dzieciństwa są niemą wskazówką , jak wiele nadużyć , zaniedbań i emocjonalnych  zdrad musiał znieść  jako mały chłopiec . Wiele pacjentów  idealizuje jednego z rodziców natomiast odrzuca drugiego  . W terapii trudne do przełamania są  systemy defesywne pacjenta.Ani Borderlines ani Narcyz nie  tolerują  podporządkowania się w czasie terapii .Wolą się zdystansować lub zakończyć terapie .Niektóre z tych osób starają sie korzystać z róznych metod pomocy odwzorowując swe życiowe  problemy z bliskością i obsesją opuszczenia .Odpowiednia terapia pomaga im przełamać te lęki w których znaczącą role odgrywa relacja dwóch osób .Klient następnie przenosi nowo nabyte zdolności do codziennego życia .Czy Casanova ma szanse  nauczyć się  intymności ?
Casanova często pogrywa sobie  z terapeutami . Ma ogromne potrzeby, ale biorąc pod uwagę jego wrodzone problemy z zaufaniem , nie ukazuje ich .Często spędza maksymalnie 2 lata na terapii bojąc się uzależnienia i opuszczenia .Jeśli ten problem nie jest poruszany na terapii  i rozwiązany kilent opuszcza terapie z wrażeniem, że terapeuta nie jest w stanie odpowiedzieć na jego potrzeby  . Niestety , trudności Casanovy są charakterologiczne , czyli głęboko związane z życiem i relacjami i są bardzo widoczne w każdej romantycznej katastrofie . Podobnie w terapi Casanova zaczyna z nowym terapeutą,ponieważ zbyt sie wstydzi ,aby powrócic do tego który go zna i mu pomógł czując że stałby się wrażliwy i bezbronny .Jeśli matka miała cechy borderline  biednej-płaczącej biedulki to chłopiec dorastał  zaspokojając  jej potrzeby ,dając jej  nadmierną uwagę ,odwzorowując  jej zachowania, używając pochlebstw  itp. Matka mogła uczynił go swoim powiernikiem w sprawach dorosłych – zwłaszcza dotyczących problemów z ojcem . Małe dziecko jest przytłoczone tego typu rozmowami i nie odnajduje sie w tej roli ,ale ponieważ dzięki temu zyskuje uwagę matki czuje sie dla niej ważny i poświęca samego siebie i swoje prawdziwe potrzeby. Relacja chłopiec matka daleka jest od relacji matka- syn ,przypomina ona bardziej relacje matka -partner,mąż .Syn jest w tej relacji odpowiedzialny za szczęście i satysfakcje matki .Kiedy dorasta musi czuć, że jest potrzebny w każdym związku z kobietą ,lecz wrażenie bliskości wywołuje strach przed staratą samodzielności ,niezależności ,samego siebie,swej  wolności “Jeśli sie do ciebie zbliże ,będe musiał poświęcic zbyt dużo ze mnie “.Wybiera głównie kobiety którym mógłby pomóc Kobieta borderline z dużymi wymaganiami ,jest dla niego perfekcyjnym uzupełnieniem .
Jeśli terapeuta jest zbyt  opiekuńczy , jego lęki uaktywniaja się zwłaszcza jeśli czuł się odpowiedzialny za szczęście rodziców jako chłopiec .Nie ma wystarczających doswiadczeń z kims kto był opiekuńczy w jego kierunku i jego poczucie wielkości nie może tego stolerować .Musi zniszczyć każdą taka relacje .Bardzo często tego typu problem występuje u pacjentów którzy sami są psychoterapeutami  .W czasie terapii może się też pojawić potrzeba wręcz przywiązanie do terapeuty co wywołuje nerwowość i odrzucenie relacji w obawie przed porzuceniem.PPD ma często nieświadome przeświadczenie ,ze każda ważna dla niego osoba porzuci go.Ten sam mechanizm nie pozwala Casanovie pokochać i przez to kontynuuje relacje z kobietami borderline i terapeutami borderline .Wielu terapeutów nie jest świadomych swojego problemu i nigdy go nie przepracowało w konsekwencji  mając duże problemy w pracy z borderline .Casanowie można pomóc ,problemem jest to że w większości przypadków on tego nie chce i doprowadza kobiety będące z nim w relacji do takiego stanu ,że nie maja innego wyboru jak go opuścić
Czasem nawet po latach terapii  problemy z dzieciństwa poczucia bezwartościowości i wstydu mogą zrodzić problemy w zyciu codziennym i terapii.
Dla Borderline , wygrana jest najważniejsza także w terapii . Jednym z elementów , który może mu  rzeczywiście pomóc czyli oddanie  się pod czyjaś opiekę , przeraża go najbardziej
NATURA BESTII
Faceci myślą, czują i działają zupełnie inaczej niż ty – olbrzymim błędem kobiet jest myśleć, że  tak nie jest ! Zobacz film He’s Just Not That Into You-Kobiety pragną bardziej
http://www.youtube.com/watch?v=0IeXqvFR6HIi dowiedz się więcej na temat mężczyzn .Kiedy masz seks z facetem dosc wcześnie  ( pierwszego lub drugiego dnia) , to dlatego , że widzisz w nim coś specjalnego ,a facet widzi to inaczej i zakłada że jesteś ” łatwa ” Mężczyzna , aby poczuć się wyjątkowo  , musi cie zdobywać.To zaczyna sie w dzieciństwie kiedy np oszczędza pieniądze,aby kupić sobie cos specjalnego.  Jeśli masz pożar w majtkach  i  po prostu potrzebujesz  seksu rób co chcesz i nic nie ma znaczenia  , ale jeśli szukasz miłości , to lepiej zwolnij .
Borderline i Narcyzi nie są zdolni do   empatii . Jeśli chodzi o prezenty , będą kupować to, co myślą że powinnaś mieć a nie to czego ty byś pragnęła.Dobrym przykładem był B który kupował mi ubrania i krytykowal wszytkie moje wybory nie pozwalajac mi wybrać cokolwiek co nie pokrywało się z jego gustem.Casanova jest niebezpieczny , nie tylko dlatego, że jest zdolny do aktów fizycznej przemocy – ale dlatego, że stres emocjonalny towarzyszący tej relacji jest ogromny i odbija sie na twoim zdrowiu  Wiele kobiet (zarówno przyjaciół i klientów ) zgłosiło mi poważne dolegliwości , takie jak poważne zaburzenia jelita grubego, guzy piersi i rak macicy , problemy żołądkowe , migrenowe bóle głowy , itp. , których nie miały do momentu spotkania Borderlina Przypadek …może ,ale biorąc pod uwage odkrycia psycho-neurologii oraz somatyki zwiazane ze stressem tego typu zwiazek może cie zabić .
Być może napisałaś do niego  bardzo wiele listów i e-maili ,które kiedy przeczytasz teraz po zakończonej relacji uzmysłowią ci jak ciężko nad nia pracowalaś oferujac róznego typu sposoby rozwiązania problematycznych lub  konfliktowych sytuacji  i wszystko byłoby ok gdybyś była z kims normalnym i zdrowym.
Borderline  i Narcyzi są  emocjonalnie niedojrzali i bardzo krótkowzroczni w swoim postepowaniu – szczególnie , gdy chodzi o składanie obietnic , których  mogą lub nie chcą  dotrzymać. Są patologicznymi kłamcami .Znałam kiedyś faceta  , który stwierdził, na samym początku relacji  , że chciał mnie chronić , dbać o mnie  i uczynić świat bezpieczniejszym . Szczerze mówiąc, mój świat nie był niebezpiecznym miejscem – ale bez względu na to , nawet  kobieta niezależna,  chce  usłyszeć te słowa  (myślę, że to  połączone z naszym DNA) . Z czasem zorientowałam sie że ten typ nie może odczuwac prawdziwych emocji i że to puste klamstwa i słowa.,ale tak naprawde to że sie otwarłam i zaufałam zkończyło naszą relacje.
Kochanie, jeśli nadal masz zamiar pójścia na  randke z borderline   , wypożycz film Lonely Hearts -Smotne serca z Johnem Travoltą i Salma Hayek
http://www.youtube.com/watch?v=V2CCvIru48k
Jeśli  po zobaczeniu tego  filmu nadal  nie zmieniłaś zdania to jak skazywać sie na relacje z kimś w celi smierci …wlaściwie mozesz zamiast tego napisać do   O.J. Simpson’a http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,5765436,Niezwykla_historia_procesow_O_J__Simpsona.html
MAŁŻEŃSTWO
Kiedy mężczyzna był żonaty więcej niż dwa razy nie ma szansy ,że umie się zwiazac  naprawde . Nie bądź naiwna i nie daj sie omamić opowieściami ,że tamte kobiety go nie kochały ,nie były wsytarczająco dobre  a ty jako żona nr 5 będziesz wyjątkiem .W rzeczywistości , nie może  mieszkać sam ( lub być samym ze sobą  ) .Biorąc pod uwagę jego nieufność do kobiet , Casanova  może także nigdy  nie ożenić się  – lub , jeśli to zrobi, to bardzo późno , kiedy zaczynie odczuwać , że będzie potrzebował kogoś aby dbał o niego , jeśli stanie się stary lub chory.Oczywiście istnieją osoby które świadomie podejmuja decyzje że nie chca się z kims wiązac i nie są za instytucja malzeństwa lub posiadania dzieci . Należy tego typu decyzje respektować i szanować  Ale stary Casanova żeni się celowo, a to nie jest fair w stosunku do jego partnerki . Często nawet kiedy jest bogaty nie umie się tym dzielić z nikim a tym bardziej z kobietami ..Czy napewno chcesz być darmową pielęgniarką i mamusią?
W następnym poście jak rozpoznać Casanove
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s