BLOG

Aby przeczytać posty kliknij na napis HOME

 

Rozpoczęłam ten blog aby podzielić się z wami moją wiedzą i ciekawostkami .

Jestem dziwną mieszanką marzyciela ,sceptyka i niedowiarka .

Jeśli ktoś mi mówi to cię uleczy i pachnie mi to marketingiem zadaje pytanie dlaczego i jak ?

Jeśli czuje pozytywną energie i jakąś niewytłumaczalna magie lub niezrozumiałą w tym momencie dla mnie wiedzę, siedzę cicho i staram się nie zadawać nadmiernej ilości pytań, ale czuć co się ze mną dzieje i czy jest to dla mnie dobre .

Nie wierze w magiczne diety i pigułki uzdrawiające,

Wierze w medycyne wschodu i zachodu,ale także w mądrośc ludowych przekazów.

Wiem, że wiedza była najlepszą drogą do mojego szczęścia i zdrowia,ale bez intuicji, wiedza ta byłaby tylko wiedza książkową.

Przepraszam za dużą ilość dygresji …taki to już mój styl ;)Możesz przeczytać post pomijając dygresje i wrócić do nich kiedy będziesz chciał się dowiedzieć więcej ,

Jeśli chciałbyś  przeczytać więcej posłuż się wyświetlanymi pod nazwą BLOG  kategoriami lub kliknij tutaj

Screen Shot 2014-02-03 at 8.58.22 AM

Odkryj ze mną świat i nie bój sie zapytać dlaczego?

Calus

Magdalena

Mój blog jest przeznaczony dla osób zainteresowanych tematyką dotyczącą autentyczności, psychologii, miłości, zdrowia i zapobiegania chorobom. Jego celem jest umożliwienie wymiany informacji, komentarzy, opinii na temat istotnych wydarzeń, wyników badań, problemów związanych ze zdrowiem, nowymi technologiami medycznymi, a także praktycznymi doświadczeniami w różnych sytuacjach zdrowotnych.
Dokładam wszelkich starań, aby informacje  zawarte w blogu były jak najwyższej jakości, ale nie ponosze odpowiedzialności za merytoryczną wartość zamieszczanych przez użytkowników komentarzy.
  Informacje umieszczane na blogu nie stanowią konsultacji medycznej ani nie zastępują kontaktu z lekarzem, w przypadku problemów zdrowotnych.
Użytkownicy wykorzystujący informacje zawarte w blogu do działalności komercyjnej są zobowiązani do umieszczania informacji o źródle, z którego pochodzą cytowane lub powielane treści.
Powyższe zasady obowiązują od dnia uruchomienia bloga 😉