REGULACJA PSYCHOSOMATYCZNA

“Prędzej czy później usłyszysz to, co twoje serce zawsze Ci mówiło: przestań starać się być tym, kim myślisz, że powinieneś być – stań się tym , kim chcesz być i kim jesteś”

W życiu spotykają nas trudne sytuacje. Koniec związku, kłopoty w pracy, utrata bliskiej osoby. Możemy mieć wrażenie, że wszystko się rozpada. Zmiany w życiu wpływają negatywnie nie tylko na naszą psychikę, ale także na nasze zdrowie i kłopoty z metabolizmem.

Możemy mieć “ustabilizowaną sytuacje emocjonalną”, lecz wzorce podświadomości i czynniki takie jak np.zła postawa, posiłki w pośpiechu, nieodpowiednia dieta, dolegliwości ze strony układu pokarmowego, zbyt mało snu, bolące stawy, plecy mogą wywołać głębokie rozregulowanie emocjonalne, depresje lub przewlekłe zmęczenie.

Wiele osób przychodzi do mnie kiedy pojawiają się niezrozumiałe objawy zdrowotne w czasie znaczących zmian życiowych, kiedy ich ciało lub psychika odmawiają współpracy. Bardzo wiele osób chce odnależć pewność siebie, stara się zmienić swoje życie, jest przewlekle zmęczona, ma depresje , nerwice i odczuwa, że brakuje jej czasu nawet na sen.

Balans psychosomatyczny to podstawa moich programów.

Poprzez prace z ciałem, diete, program autoregulacji i detoksyfikacje pomagam ci ustabilizować emocje, traumy .

Poprzez prace z emocjami (psychologia ciała, coaching), diete i masaż pomagam ci ustabilizować twoje ciało (brzuch, wzdęcia, nadwrażliwe jelita, immunologie, tarczycę, metabolizm, stany zapalne, przewlekły ból brzucha i menstruacyjny, stawów, kręgosłupa, choroby nowotworowe, stany pooperacyjne).

Moją misją jest zmiana obecnego paradygmatu opieki zdrowotnej , w celu indywidualnego leczenia holistycznego ludzi, a nie tylko symptomów choroby.

Nie usuwając przyczyn choroby lub zaburzeń emocjonalnych, a skupiajac sie tylko na symptomach doprowadzamy do zaburzeń psychosmatycznych, które manifestują się na różnych poziomach energetycznych psychiki i ciała. Każdy z nas ma także inny profil biochemiczny, genetyczny i powinien traktowany być indywidualnie .

Poprzez świadomą zmiane stylu życia lub wzorca emocjonalnego, możesz doprowadzic swój organizm do stałej autoregulacji i balansu ciała oraz emocji.

Moim celem nie jest narzucić ci co musisz lub powinnieneś zrobić aby być zdrowym, szczęśliwym, szczupłym, pełnym energii, lecz poprowadzić cię do świadomych zmian oraz pomóc ci znależć co jest najlepsze dla Ciebie i czego potrzebuje twoje ciało, emocje..

System nerwowy i immunologiczny są bardzo ściśle połączone, dlatego często po okresie nasilonego wysiłku (psychicznego lub fizycznego ) i stresu zaczynamy chorować .

Czy często czujesz że nie jesteś sobą ?

Wiesz, że Twój wielki potencjał istnieje, ale nie wiesz jak go odkryć?

Masz niewyjaśnione objawy zdrowotne i nie możesz zgubić zbędnych kilogramów pomimo diet i ćwiczeń lub nadmiernie chudniesz ?

Jesteś przewlekle zmęczony lub nadpobudliwy,masz zaburzenia snu, depresje, nerwice, wypadające włosy, problemy skórne, boli cie brzuch, kręgosłup, stawy, całe ciało, masz wzdęcia ?

Czujesz się wypalony lub w ciagłym napięciu emocjonalnym i fizycznym ?

Masz problemy emocjonalne? Nie możesz znależć miłości, partnera lub poradzić sobie z emocjami po rozstaniu? Jesteś ciągle osłabiony po psychoterapii?

Jesteś przewlekle chory(ciągłe przeziębienia, tarczyca, Hashimoto,Graves, stwardnienie rozsiane, nadnercza, zaburzenia autoimmunologiczne, pracy jelit,zapalenie stawów, reumatyzm, autyzm, ADHD, toczeń, allergie, astma, choroba nowotworowa)

Potrzebujesz wsparcia oraz programu odnowy?

Potrzebujesz dotyku ,przytulenia ?

Odkryj ze mną balans zdrowia fizycznego i psychicznego .

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s