REGULACJA EMOCJONALNA

“Prędzej czy później usłyszysz to, co twoje serce zawsze Ci mówiło: przestań starać się być tym, kim myślisz, że powinieneś być – stań się tym , kim chcesz być i kim jesteś”

W życiu spotykają nas trudne sytuacje. Koniec związku, kłopoty w pracy, utrata bliskiej osoby. Możemy mieć wrażenie, że wszystko się rozpada.

Zmiany w życiu, wpływają negatywnie nie tylko na naszą psychikę, ale także na nasze zdrowie, kłopoty z psychiką, immunologią i metabolizmem.

Możemy mieć ustabilizowaną sytuacje finansową, pięknie wyrzeźbione na siłowni ciało, lecz wzorce podświadomości, kreujące złą postawa, komunikacje, mogą powodować dolegliwości ze strony układu pokarmowego, stany zapalne stawów, depresje lub przewlekłe zmęczenie.

Wiele osób przychodzi do mnie kiedy pojawiają się niezrozumiałe objawy zdrowotne lub psychiczne, czują się zagubieni w czasie znaczących zmian życiowych, a ich ciało lub psychika odmawiają współpracy.

Bardzo wiele osób chce odnależć pewność siebie, stara się zmienić swoje życie.

Balans psychosomatyczny to podstawa moich programów.

Poprzez holistyczną pracę z całym organizmem, pomagam ustabilizować ciało (brzuch, wzdęcia, nadwrażliwe jelita, immunologie, tarczycę, metabolizm, stany zapalne, stawów, kręgosłupa, choroby nowotworowe, stany pooperacyjne) i psychikę.

Moją misją jest zmiana obecnego paradygmatu opieki zdrowotnej, w celu indywidualnego leczenia przyczyn emocjonalnych, autoagresji komunikacyjnych, a nie tylko symptomów choroby.

Według mnie jeśli nie usuniemy przyczyn i skupimy się tylko na symptomach, doprowadzimy do zaburzeń nie tylko indywidualnych, ale także socjalnych i ekonomicznych całej planety.

Poprzez świadomą zmianę wzorca komunikacyjnego, na poziomie werbalnym, ale także komórkowym, każdy z nas może zainicjować samoistny proces leczenia.

Moim celem jest asystować ci w wyprawie, być twoim kompanem, zwrócić ci uwagę na niebezpieczeństwa, ale także piękno tej podróży zwanej życiem. Być przy tobie kiedy śmiejesz, się i cierpisz. Bez oceny, akceptując twój proces, a zarazem komunikując kiedy jest czegoś dla mnie za dużo, lub uważam, że jakieś zachowanie jest niezdrowe.

Uważam, że ani ty, ani ja nie jesteśmy w stanie narzucić komukolwiek, co ma lub powinnien zrobić aby być zdrowym, lub poprowadzić go tam gdzie my chcemy.

Chciałabym abyś na spotkaniach ze mną był sobą, czyli osobą, która świadomie zauważa lęk i wstyd i zamiast je rozbudowywać, otwiera oczy, ciało i umysł i stara się jak najlepiej umie wyrazić siebie, to czego potrzebuje, chce, czego nie lubi, dokąd zmierza.

Czy często czujesz że nie jesteś sobą ?

Wiesz, że Twój wielki potencjał istnieje, ale nie wiesz jak go odkryć?

Masz niewyjaśnione objawy zdrowotne, nie możesz zgubić zbędnych kilogramów, lub przytyć pomimo diet i ćwiczeń, masz problemy w relacjach ?

Jesteś przewlekle zmęczony lub nadpobudliwy, masz zaburzenia snu, depresje, nerwice, wypadające włosy, problemy skórne, boli cie brzuch, kręgosłup, stawy, całe ciało, masz wzdęcia ?

Czujesz się wypalony lub w ciagłym napięciu emocjonalnym i fizycznym ?

Masz problemy emocjonalne?

Nie możesz znależć miłości, partnera lub poradzić sobie z emocjami po rozstaniu?

Jesteś ciągle osłabiony po tradycyjnej psychoterapii?

Jesteś przewlekle chory(ciągłe przeziębienia, tarczyca, Hashimoto,Graves, stwardnienie rozsiane, nadnercza, zaburzenia autoimmunologiczne, pracy jelit,zapalenie stawów, reumatyzm, autyzm, ADHD, toczeń, allergie, astma, choroba nowotworowa)

Potrzebujesz wsparcia oraz programu odnowy ?

Potrzebujesz dotyku ?

Jeśli tak i chcesz wyruszyć w podróż, ale sam lub sama się boisz.

Zadzoń do mnie i odkryj, ze mną balans zdrowia fizycznego i psychicznego .

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s