Jak zrozumieć związek z mężczyzną i uniknąć toksycznych relacji część 2 Casanova/chwiejny emocjonalnie BPD

Każdy z nas bywa chwiejny emocjonalnie.

Narcyz nie jest zawsze osobowością BPD, ale osoba BPD jest często narcystyczna. Bardzo rzadko występują patologie które możemy nazwać choroba, częściej występuje niedojrzałość emocjonalna czyli niski poziom inteligencji emocjonalnej i współuzależnienie.

Wszystkie cechy opisane poniżej mogą występować w mniejszym lub większym natężeniu, część może być nieobecna.

Warto się edukować, bo zrozumienie siebie swoich ran i potrzeb ułatwia życie.

Stare powiedzenie mówi ” zwrócić uwagę na to, jak mężczyzna  traktuje swoją matkę ” , ale lepiej zwróć baczniejszą uwagę na to, jak jego matka traktowała jego.

Jeśli chcesz zrozumieć te zależności przeczytaj tekst poniżej

Pamietaj mężczyzna niedojrzały  jest często znudzony, jeśli jest sam lub nie uczestniczy w pościgu  po nagrodę. 

Kobiety bardzo niedojrzałe są jedynymi, które mogą go zdominować i być lepsze  w tej grze, dzięki czemu mogą utrzymać jego uwagę na dłużej, lecz cena tej gry często jest bardzo duża i wiąrze się z regresem. Poprostu zamiast rozwijać się w relacji, obydwoje cofają się w swoim rozwoju jeszcze bardziej .

Chwiejny nie czuje empatii. i np. rozbijając zwiazki , często chodzi mu o nagrodę, którą trudno zdobyć.

Zdobywając nagrodę (ciebie) dodaje sobie pewności ..

Dlaczego tak działa ?

Problem gniewu z dzieciństwa jest jednym z powodów tego typu postępowania . 

„Z powodu deficytu kontaktu w dzieciństwie  z mamą , przejawia dużą dozę ambiwalencji emocjonalnej (http://pl.wikipedia.org/wiki/Ambiwalencja). Będąc dorosłym mężczyzną zachowuję się jak mały chłopiec potrzebujący nadmiernej uwagi, a zarazem walczący z wewnętrzna potrzebą miłości do dręczyciela (kobiety ) i przekonaniem, że musi ją szanować, a przekonaniem, że nie może się przywiazać do kobiety, bo to niebezpieczne.

Wielu z tych mężczyzn zobowiazało się zaopiekowac matką po smierci ojca bez względu na toksyczność tej relacji .W konsekwencji idealizują oni często relacje z narcystyczną lub chwiejną emocjonalnie BPD matką odmawiając sobie pomocy psychologicznej” 

Taki typ mężczyzny potrzebuje odbudować swoją wartość i nauczyć się czuć. Potrzebuje także zrozumieć swoje obawy i zbudować zdrową relacje.

Ten mężczyzna obawiajac się, że ktoś może zauważyć jego brak wiary w siebie, może udawać że jest perfekcyjny, starać dominować, kierować związkiem, instruować cię jak wykonywać nawet najbanalniejsze czynności ..traktować  cię jak dziecko, którym emocjonalnie sam jest.

Jest to jego sposób na stawianie granic, utrzymanie dystansu emocjonalnego umożliwiającego mu niezależność.

„ Spróbujmy jeszcze raz”

Kiedy nie układa sie miedzy wami ma ogromną potrzebę zastąpienia cię kimś innym, bo boi dię konfliktów i nie umie być sam. Kiedy  ty  chcesz odejść, on może zacząć wydzwaniać do ciebie prosząc o kolejna szanse.

Nie bądż zdziwiona jeśli odkryjesz, że w tym samym czasie umówił się z kilkoma nowymi kobietami, aby nie zostać porzuconym.

Oczywiście nigdy nie przyzna się do tego że w tym czasie sypia z innymi kobietami,wiec pamietaj zabezpieczaj się !

CZASEM CZUJESZ SIE SZALONA !

Emocjonalnie uszkodzony mężczyzna może powtarzać ci, że nie jest gotowy na coś poważnego on poprostu nie wie czego chce, nie ufa sobie.

Człowiek dorosły wie, że da sobie radę jeśli upadnie, będzie sam, dziecko nie jest tego pewne.  Jego egzystencja jest zależna od tego abyś ty lub ktoś inny go potrzebowała, bo kiedy jesteś uzależniona, jest bezpieczniej nie wydarzy  się katastrofa, czyli go nie opuścisz co byłoby bolesne. 

Możesz mysleć, że jesteś szalona ponieważ ilość sprzecznych informacji jest ogromna. Początkowo nie będziesz na nie zwracała uwagi starajac sie znależc logiczne wytłumaczenie np będzie chciał spać bardzo blizko, ale kiedy sie do tego przyzwyczaisz zacznie się odsuwać. 

Przestan analizować. Naucz się używać swoich emocji, nauczycz komunikacji, to da Ci bezpieczeństwo !

Posluchaj nie jesteś sama, Madonna tez tam była

http://www.youtube.com/watch?v=Oca3M4O6s6o

tutaj tłumaczenie http://www.tekstowo.pl/piosenka,madonna,borderline.html

Możesz być kobietą sukcesu,  ale chwiejny emocjonalnie mężczyzna ma zdolność dołowania partnerów do momentu, aż zwątpią w siebie .

Pytanie dlaczego na to pozwalamy ?

Jeśli bardzo szybko otworzymy swoje uczucia bez znajomosci partnera, zdradzimy mu sekrety to warto zadać sobie pytanie : Komu ta otwartość daje bezpieczeństwo ?

Tobie, czy facetowi ?

Co ty wiesz o nim ?

Czy tak samo prowadzisz business ufając ze każdy pracownik to twoja bratnia dusza ?  

Moja pacjentka uległa takiemu osobnikowi, zaufała bardziej jemu niż sobie, a kiedy on zaczął się źle zachowywać, nie wiedziała jak reagować, bo tak go wyidealizowana.

Jej mózg nie ogarniał, odcinał rzeczywistość. Przed nią stał burak, a jej głowa nakładała na tego buraka filtr “sen z Hollywood” .

Jej brak asertywności i odrealnienie druga stronę jeszcze bardziej nakręcał . On czuł sie bezpiecznie przy kimś kto był bezpieczny, dbał o sobie i był asertywny umiał sie komunikować.

Moja pacjentka otwierając sie na niego zbyt szybko straciła siebie i zachowywała sie jak dziecko które obawia się, że bez niego sobie nie poradzi. Im bardziej sie bała, wmawiała sobie że jest beznadziejna, a on jest księciem z bajki, tym bardziej zatracała zaniedbywała siebie, a on szalał.  

Zajęło jej miesiące, aby z tego się wyzwolić.

Jej ciało i psychika było straumatyzowane . Miała bardzo duże problemy z jelitami, kręgoslupem, uzależnieniami.

Rany na psychice nie pozwalały jej ufać przez długi czas . Była  bezpieczna, ale  toksyczne zawstydzenie  pozostało.

Kiedy pojawiła się w moich drzwiach było już bardzo późno, miała sporo uzależnień i problemów, jednak nigdy nie jest za późno na pierwszy krok, porządki w życiu i na zbudowanie mocy i inteligencji emocjonalnej. 

Nie kochaj tylko głową fantazjami upewnij się, że używasz rozumu i serca. 

Pamiętaj :
Faza gry i testowania może rozpocząć się dość wcześnie. Obserwuj konsekwecje, czyny.

Jeśli planouje z tobą wekend tydzień lub więcej z góry – ale nigdy nie telefonuje, aby go potwierdzić lub podać szczególy, a ty siedzisz zastanawiając się co jest grane ….

nic z tego nie jest o tobie… on nie wie czego chce każdy pewny siebie człowiek, który chce bliskości, nie znika nagle, lecz sprawdza czy wszytko ok i czy nadal jesteś zainteresowana . Wszystkie inne zachowania , to niedojrzałość. On ma poważne problemy z własną wartością, planowaniem i dotrzymywaniem słowa . Jego jedyny sposób aby ocenić , czy kobieta jest nim zainteresowania , jest przez jej  gotowość do  kontaktu seksualnego .

To jego barometr.

Ponieważ nigdy nie nauczył się traktować siebie jako godnego podziwu i szacunku, odrzuci kobiete, który postrzega go w ten sposób.

Krótko mówiąc, nie podoba się sobie, co powoduje, że jest zainteresowany dziewczynkami, które się sobie nie podobają lub takimi które grają księżniczki i chcą być zdobywane.

Jeśli twój kochanek jest skrajnie nadwrażliwy na punkcie wszystkiego .Ciagle masz wrażenie ze ranisz jego uczucia , nawet jak wiesz, że jest to irracjonalne i głupie, czujesz się winna uważaj.

Jeśli dąsa się jak dziecko, ucieka odsuwa się, albo jest agresywny tak że wydaje ci się, że stąpasz po porcelanie … nieważne jak jesteś ostrożna i tak nastapisz na minę.

Jeśli oboje macie  nastroje góra dół, potrzeba edukacji i terapii jest po obu stronach.

Jesli czujesz sie uwięziona pomiedzy kogoś zmiennymi nastojami góra -dól, potrzebujesz separacji emocjonalnej.

Myślisz, że go kochasz ?

Pamiętaj : Miłość nigdy nie jest uzależnieniem, staje się nim jeśli masz przekonanie że inni cię odrzucą, ponieważ gdybyś ich nie miała nie zadawałabys się z takim osobnikiem i nie ouszczała siebie.

PODWÓJNY STANDART

Człowiek pogubiony czyli taki, który opuścił siebie, poświęcił się dla “miłości”, może mieć ogromną ilość partnerów, bo tak samo jak trudno mu pokochać siebie jako całość, tak samo trudno mu pokochać innych.

Partner niedojrzały często jest chorobliwie zaszdrosny, on może skakać z kwiatka na kwiatek, ale jeśli ty spojrzysz na innego niech Bóg ma cię w swojej opiece.

Ty masz wiedzieć czego chcesz, on nie wie.

Ty masz być baza do momentu, aż on się dowie.

 Jeśli to sprawia, że jesteś zdezorientowana i się do tego przyzwyczajasz zaniżasz swoje wibracje, i opuszczasz siebie.

Pamiętaj :

Nie należy zakładać, że mówi prawdę o swojej historii seksualnej lub zdrowiu. Możesz starać się mu wierzyć, gdy mówi, że jest “czysty “, że zrobił  test na AIDS – ale w rzeczywistości, on zrobi wszystko, aby utrzymać swój perfekcyjny wizerunek i uzyskać to czego chce nawet jeśli oznacza to kłamstwa.

Dbaj o siebie !

Stosuj środki ochrony – bez względu na fantazje które masz o tym gościu!  

W tym wypadku zaniedbać siebie, może oznaczać wyrok śmierci lub życie z wirusem, o którym “zapomniał ” ci powiedzieć. To przydaża sie wielu kobietom. Nie stań się  jedną  z nich.

KOCHA , NIE KOCHA

Randkowałam z bardzo przystojnym facetem, którego szybko wyczułam, że był neurotyczny ..ale nie mogłam przestać go całować . Wiedzialam że jest nieosiągalny, oziebły i odległy ale kiedy to sobie uświadamialam on się zmieniał  Dr Jekyll – Mr Hyde .

Kiedy ktoś zachowuje się w ten sposób 100% nie wie czego chce, czyli jest pogubiony można nazwać to pogubienie borderline .   

Jeśli obwiniasz się za jego  nieprzewidywalne nastroje, ponieważ  brzmi  to sensownie, kiedy ci tłumaczy dlaczego stał się wycofany, sfrustrowany, zły czy smutny – i chcesz mu pomóc, to błąd, który może sporo cię kosztować.

Jego nastroje, przekonania to jego nastroje i przekonania.

To nie twoja wina !

Jeśli starasz się go skonfrontować z rzeczywistoscia, a on robi wymówki, staje się nienawistny  i przelewa  wstręt do samego siebie na ciebie, poza tym nie umie przepraszać , to oznacza, że jego poczucie bezpieczństwa emocjonalnego nie istnieje.

Może być milionerem, co oznacza że ma bezpieczeństwo finansowe, profesorem co oznacza że ma bezpieczeństwo intelektualne lecz bez poczucia bezpieczństwa emocjonalnego jego poczucie bezpieczeństwa jest niestabilne i zależne od jego pieniędzy.

Co stanie się jak je straci ? Poczuje się pusty.

Jeśli zaufasz mu, jego kasie, intelektowi, bardziej niż sobie przegrywasz. Stajesz się taka sama jak on, twoje bezpieczeństwo wynika z niego, nie z twojej intuicji i siły wewnętrznej. 

Ufaj sobie, komunikuj granice, bo ten typ często nie kontroluje impulsów co oznacza że zjawić się w twoim domu lub pracy bez zapowiedzi lub dzwonić nieskończoną ilość razy  w ciągu dnia . Początkowo będzie to wspaniałe – ale później zadasz sobie pytanie, czy on jest w stanie egzystować  sam i dlaczego cię tak kontroluje.

W większosci przypadków taki facet czuje sie niewygodnie w gronie  znajomych – zwłaszcza gdy są to mężczyźni. Jego zazdrość może być dobrze ukryta , ale można wyczuć  rezerwe kiedy ich spotyka.  Każda osoba, która przykuwa  twoją uwagę  jest postrzegana jako zagrożenie.

On oskarża cię o najbardziej absurdalne zdrady, a ty czujesz  jakbyś ciągle broniła się przed jego irracjonalnymi  fantazjami.

Bez względu na to , jak bardzo bedziesz starała się go uspokoić on się nie zmieni.  

Zmiana musi być jego decyzją.

Pamiętaj :

Nie wypełnienisz studni  bez dna .

Leczyłam wielu borderline, narzekających na ciągłe problemy z relacjami .

Większość przekonywała mnie jakimi wspaniałymi są kochankami i z iloma kobietami byli, opowiadała o tych które nazywały ich “Najlepszymi kochankami”.

Dojrzały mężczyna nie musi potwierdzać swojej męskości tego typu rozmową .

Nie musi podkreślać jakim jest kochankiem, jaki wspaniały ma samochód, dom, pozycje etc  .
Poczucie własnej wartości zazwyczaj opiera się na innych elementach jak bycie soba, autentyczność, wartości wewnętrzne.

U człowieka niedojrzałego rzeczy odzwierciedlajace ile robi, są równoznaczne z jego poczuciem wartości .

To często spadek po rodzicach, chorych wartościach rodzinnych. 

Ten mężczyzna często wybiera  kobiety które postrzega  jako potrzebujące wsparcia, słabsze od niego, lub mocniejsze, które stara się osłabić. Unika związku partnerskiego.

Każda kobieta, która jest równa z nim uaktywnia jego obsesje opuszczenia.Jeśli dobierze sobie partnera równego, mocniejszego stara sie go “zdołować “i uaktywnić jego obsesje opuszczenia .

W ten sposób, jego podświadomość kieruje związkiem.  

Staje się także bohaterem, który  ratuje z rutyny zobowiązań małżeńskich. 

Zachowania kompensacyjne, które pomagają mu chronić  wewnętrzną niestabilność, zapełnić pustkę, zwykle maja wydżwięk w postaci różnych uzależnień. Taki facet często pije, nadmiernie uprawia sport, pracuje itp

Największą jego obawa , którą często skrywa  to porzucenie !

Pomyśl : Jeśli człowiek nie czuje się komfortowo z sobą, jak  może czuć się dobrze  z Tobą ?

Może opowiadać dużo o swoich przeszłych kochankach  i dokonywać porównań między nimi a tobą .

Kiedy porównuje cię do kogoś innego nie pozwól mu -to jego taktyka na zdystansowanie się, wyniesienie siebie i zawstydzenie ciebie.

Jesli jesteś niepewna, może to także spowodować że poczujesz się mniej atrakcyjna niż ostatnia partnerka .

Postaw granice, bądź asertywna.

Dlaczego on tak okrutnie cię traktuje ?

To nie on to brak granic, a także twoje ukryte obawy  powodują że on pozwala sobie na coraz więcej.  

To twój lęk przed opuszczeniem daje innym większą kontrolę nad tobą i relacją !

Będąc tobą uciekałabym przed trzecią randką lub wzmocniła swoje granice.

Zakochujac się  w  niepewnym siebie mężczyznie, możesz czuć się wysoka, szczupła , piękna, ale dla niego zawsze będzie coś nie tak.

Jesli będziesz czuć się dobrze ze sobą a on będzie cie krytykował pomimo tego że go prosisz aby tego nie robił , to znaczy że czas odejść bo twoje potrzeby nie istnieją a ten związku to fantazja.

 Jesli on nie czuje się wystarczająco przystojny i w każdym momencie napięcia żyga swoją nieświadoma frustracja, projektując ja na ciebie to może to przerodzić się w przemoc.

Mozliwe że to jego  ojciec zachowywał sie podobnie w stosunku do niego, jego matki, a on starał się zadowolić rodziców, ale nigdy nie usłyszał pochwały .

Ten typ zachowania rodziców powoduje duże rany emocjonalne , powodując niska samoocene, zapędy kompulsywne itd.

KOMPLEKS GURU

Zbyt wiele kobiet daje się omamić  pozornym blaskiem .

Poza okresami niestabilności możesz być zauroczona jego spirytualnością, pozorną madrością, jego talentem do wyrażenia twierdzeń dzięki którym masz wrażenie, że przebywasz z autorytetem wiedzącym wszystko na temat zdrowia i dobrego samopoczucia, a także samoswiadomości.

 

To wszystko prawda, ale to tylko wizerunek, ponieważ większość z nich to teoria, bez pokrycia w praktyce . 

 Taka osoba może nawet zmienić swoją tożsamość  przyjąć nazwisko lub pseudonim , zoperować się, być werbalnym ekshibicjonista , mającym odpowiedz na każdy temat. 

Jesteś skazana na słuchanie niekończących sie monologów, które musisz podziwiać Nie ma tu miejsca dla Ciebie i lepiej się do tego przyzwyczaj.

Osoba taka może być bardzo wylewna w łóżku zadowalając cię, skupiając się na twoich potrzebach, aby udowodnić ci że jest  najlepszym z twoich kochanków, lub całkowcie odwrotnie.

Nie angażuje się choć pozory i sprzeczne sygnały wskazują na coś innego

Pamiętaj  twój orgazm jest Jego osiągnięciem  – nie twoim, jego nagrodą.

Seks może być świetny , ale to tylko część biegania za nagrodą.

Impotencja, wczesny wytrysk są dość powszechne wśród mężczyzn z zaburzeniami emocjonalnymi.

Mężczyźni zazwyczaj otwierają sie emocjonalnie  poprzez seks , który jest częścią ich rytuału łączenia się w pary . Jeśli kolejność jest odwrotna , mężczyźna niedojrzały emocjonalnie może mieć trudności z uzyskaniem i utrzymania erekcji . W skrócie, im więcej się dla niego liczysz , tym mniej jest w stanie wykonać i tym bardziej boi się opuszczenia.

Zobacz film “Wstyd”z 2011.
http://www.youtube.com/watch?v=L7Kb23K-v1k

W związku , jego determinacja, by cię zadowolić zaczyna znikać  –  ” W fazie uwodzenia ” czuje się aktywny  i mocny – i  jak we wszystkich uzależnieniach bieganie za narkotykiem, ryzyko daje  mu  żywotność.

On dosłownie żyje dla tych momentów  , ponieważ kiedy jest spokojnie czuje się pusty i martwy w środku .

Długotrwałe unikanie  trudnych uczuć , wzbudza w nim potrzebę pozostania w związku, ale jego znieczulica i pustka będą  istnieć  zawsze także w każdej relacji.

Nawet kiedy zerwiecie może kontaktować się z tobą, aby sprawdzić czy może ponownie otworzyć twe uczucia .

Brak odpowiedzi jest zawsze najlepszą odpowiedzią .

Wiem to trudne , ale możliwe!

Możesz mieć pokuse, aby rozwiązać wszelkie niedokończone sprawy między tobą a nim na zasadzie przyjacielskiej.

Pamiętaj On jest niedojrzały .

Uciekaj !

SZCZERZE MÓWIĄC MOJA DROGA TO MNIE NIE OBCHODZI

Wbrew powszechnemu przekonaniu ,mężczyzna zagubiony niekoniecznie jest szaleńczo zainteresowany sexem, często potrzebuje fizycznego kontaktu dla zbudowania wiary w siebie, a uwodzenie wynika z jego kompleksów i obaw. To wielka iluzja kontroli rzeczywistości, a także Ciebie  sexu. Ta iluzja daje mu siłę.

Kontrola czyli związek na jego warunkach, może przybrać formę  nocnych rozmów  – lub  momentów kiedy  jest to najmniej wygodne dla Ciebie .

Może próbować zmuszać cię do zaspokajania jego skłonności seksualnych ( seks analny , fellatio, zakładanie prowokacyjnych  strojów  , sadomasochistycznych praktyk , oglądania porno , itp. ) , nie troszcząc się o to, co jest wygodne i przyjemne dla Ciebie …

Może  być otwarcie mizoginistyczny ( nienawidzić kobiet ) = zmagać się z dużą nieufnością wobec kobiet .

Istnieć w pułapce między uczuciami miłości i nienawiści do kobiet .

To rany i programy z dzieciństwa.

Wydaje się, że żydowscy mężczyźni są szczególnie narażeni  na to ryzyko.

Żydówki są wychowane, aby myśleć o sobie jak o księżniczkach. To fałszywe wyobrażenie przenosi się do ich relacji, których  podstawą jest używanie ludzi do  spełnienia ich pragnień materialnych.  

Konsekwencje dla syna :niepewna mama księżna, uczy go, że to dobry przykład .

On jest zaprogramowany aby dawać , ale w zamian  oczekuje niewiele i jest przerażony bliskością.

Ta dynamika nie pozwala mu na utworzenie potencjalnie intymnej więzi emocjalnej.

 

 Długoterminowe  relacje lub małżeństwo to często  trampoliny do flirtu i podbojów . To jego stosunkowo stabilna ” baza ” w której jego rozwój emocjonalny jest zahamowany  .

Jego oddana żona lub kochanka reprezentuje bezpieczeństwo / bezpieczeństwo matki, której nigdy nie miał, a ponieważ wciąż jest bardzo niedojrzały i nie może egzystować w życiu na własną rękę, czuje sie bezpiecznie, kiedy ona czeka  w domu gdy on wraca z jego eskapad z innymi.

Kiedy go złapiesz na kłamstwie on będzie obiecywać,że nigdy  już sie tak nie zachowa a ty będziesz chciała mu uwierzyć –  Pamiętaj, on się nie zmieni

CHŁOPIEC KTÓRY PŁACZE -BIDULEK 

Mężczyzna którego spotkałaś może być  charyzmatyczny uwodzicielski i pozornie mocny, to cechy, które  są szczególnie atrakcyjne dla kobiet z brakiem bezpieczństwa wewnetrznego .

Może być też pokorny , skromny , pozbawiony mocy i być pozornią  ofiarą  życia i relacji .

Bądż uważna ponieważ kobieta która może go uratować lub mu pomóc jest jego idealnym targetem.

„Typ smutnego chłopca może sprawić, że czujesz się winna, nie wierząc w niego, więc tłumisz swoją frustrację, złość i smutek – bo  czujesz że jesteś odpowiedzialna za jego programy “wzbogacenia się ”  .

Innymi słowy , ty płacisz wszystkie rachunki, a ten osobnik stwierdza na koniec, że  nie  troszczysz  się o niego lub jego sukces, natomiast jeśli wspomnisz o tym fakcie oskarża cię o ” dbanie tylko o pieniądze “i sprawia, że jego niedociągnięcia i niepowodzenia są twoja wina !

Może nawet chorować  lub zranić się , aby przyciągnąć twoją uwagę i wywołać reakcje, troskę.

Może  też winić cię za to, że ma  potrzebę przebywania  z innymi kobietami, bo ty go nie rozumiesz, nie dajesz mu satysfakcji sexualnej .

Ten mężczyzna – dziecko nie toleruje żadnych form odrzucenia .

Jeśli nie jesteś w nastroju aby się kochać ,  wini cię  za porzucenie go, nie troszczenie się o niego.

Nawet jeśli jest to prawda, że utrzymujesz dystans, po tym jak był w stosunku do ciebie obraźliwy i starasz się odzyskać emocjonalny balans, nie ma szans na konstruktywną rozmowę a twoja odmowa  zazwyczaj wywołuje wściekłość .

Niedojrzały mężczyzna ze względu na brak łączności  z matką w okresie niemowlęcym, doświadcza bliskości przez  dotyk . 

Dorośli mają możliwości kontaktu takżę przez inne formy relacji : duchowe, emocjonalne itp

Dziecko ma w tym trudności i łączy się tylko za pomocą dotyku.

Możesz czuć się jak połączenie zabawki i matki .

Cechy biedaczka płaczka są powszechne wśród mężczyzn , którzy “żywią się kobietami”.

  Żaden dorosły człowiek  nie pozwoli partnerowi wspierać sie  długoterminowo nie będzie na nim wisiał jeśli to zrobi, to znaczy, że ma jakiś wielki brak, uważa że coś mu się należy.

Masz  go adorować i dbać o niego ( bez względu na to jak postępuje ), zmieniając  cię w typ matki od jakiej uciekł  .

On jest jak Piotruś Pan – on nigdy nie dorośnie jeśli nie weźmie odpowiedzialności za swoje emocje, potrzeby  i rozwój.

U niektórych chłopców istnieje silna tendencja pozostawania singlem ponieważ podświadomie wiedzą, że większość kobiet w końcu ich odrzuci , ze względu na ich brak odpowiedzialności .

Będą opłakiwać  sytuacje, ale winą za to, obarczą innych.

Pamiętaj

Nie zakochuj  się w facecie  dla jego ” potencjału . ” To przepis na katastrofę.

Kiedy opowiada ci o swojej przeszłości wierzysz, że będziesz inna niż reszta tych kobiet w jego życiu, sprawdź czy wykonał w tym czasie prace nad swoim rozwojem

 Jeśli  twój związek staje się  spokojny i stabilny , jest bardzo prawdopodobne, że bedzie go  sabotować za pomocą zdrad , uzależnień , zachowań kompulsywnych itp. bo boi się „nudy”. 

Typ biedulka płaczka może mieć łagodny głos, być pasywny i unikać  konfrontacji jakiegokolwiek rodzaju .

Mógłby być ideałem dla silnych, niezależnych kobiet , ale one nie są seksualnie zainteresowane  nim .

Może być ich   przyjacielem, ale być z tym facetem to jak iśc do łóżka z kolegą gejem Wyjątek kiedy kobieta jest niepewna , wtedy będzie szukała tekiego mężczyzny .

 Biorąc pod uwagę, że bardzo trudno było zwrócic uwage mamy  (wyjątek kiedy był  poważnie ranny / krwawił )  został zaprogramowany tak, aby wywołać współczucie  i ponieważ stało się to jego przepisem na życie skazał się na bycie wyuczoną ofiarą która łatwo się poddaje i nieświadomie sabotuje większość swojego życia.(okresy destrukcyjne emocjonalnie lub seksualnie , ryzykowne przedsięwzięcia biznesowe , zaniedbywanie finansów i zdrowia osobistego itp.)

Możesz często  usłyszeć stwierdzenia typu ” byłoby ci lepiej beze mnie „.

On, chce abyś zaprzeczyła tym słowom i przekonała go, że zostaniesz z nim i wyciągniesz go z jego tarapatów..

Do zmiany tego wzorca potrzebna jest pomoc zewnętrzna terapia. 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s