Miłość

Czy czujesz, że nie masz wystarczająco dużo MIŁOŚCI w swoim życiu, że brakuje ci czegoś w relacjach, pracy ?

Spotkaj się ze mną ! Pracuj ze mna!

 

ADCBD96C-9F66-4732-98D5-E79B5FC72BB5

Chciałbym cię ostrzec, że wierzę w religie : kochaj, uprawiaj sex, żyj jakbyś miał wszystko w dupie, a zarazem brał za wszystko odpowiedzialność !

W mojej religii :

Chce abyśmy uprawiali seks, przeżywali miłość, życie, tak jak tego chcemy !

Nie pytali o pozwolenie czy możemy żyć, mając świadomość co inni myślą jest ich sprawą.

Chce abyśmy nie marnowali czasu wchodząc innym w tyłek, kolekcjonując kolejne „like”, bo i tak zawsze znajdą się tacy którzy będą nas krytykować ! Ich krytyka nie jest o nas ! Jest o tym jak oni chcieliby, aby wyglądało życie.

Chce abyśmy wierzyli w moc nauki, uczyli się na błędach i przebaczali sobie z łatwością, uznając luki w pamięci za błogosławieństwo !

Chce abyśmy częściej się przytulali, odpuszczali, kochali jeszcze silniej lub kiedy nie możemy rozstali się ze zrozumieniem.

Chce abyśmy byli bardzo czuli w miejscach publicznych i pisali listy miłosne, aby szalone ryzykowne posunięcia były fragmentem naszego życia.

Chce abyśmy uwierzyli w drapanie głowy i pocieranie stóp… pocałunki nosa i trzymanie się za ręce.

Chce abyśmy uwierzyli w wielogodzinne zabawy seksualne, szybki sex i krótki przelotny pocałunek. Czasami mieszankę wszystkiego tego samego dnia.

Chce abyśmy namiętnie całowali ludzi, nawet gdy są chorzy.
Zwłaszcza gdy są chorzy!

Chce abyśmy wierzyli, w seksapil dbanie o siebie, ponieważ kiedy dbamy o siebie, możemy naprawdę służyć i pomagać innym partnerowi, rodzinie, ludziom, światu !

Chce abyśmy uwierzyli że ludzie, którzy mają być razem, z czasem znajdą sposób na bycie razem nawet po latach!

Chce abyśmy wierzyli, w kochanie kogoś, kto wygląda, pachnie jak dom i przy kim czujemy się jak w domu, kogoś kto ma takie samo „szalone kreatywne wnętrze”

Chce abyśmy wierzyli w przejrzystość, wrażliwość i szczerą miłość.

Chce abyśmy wierzyli w uzdrawiającą moc słuchania.

Chce abyśmy uwierzyli w empatię i współczucie, walczyli o miłość, do mężczyzn, do kobiet, do natury.

Chce abyśmy robili coś dla miłości, nie przeciwko, podążając za głosem naturalnego powołania, duszą, pragniem nie EGO!

Chce abyśmy wierzyli w flirt z kimś, z kim jesteśmy w związku od lat.

Chce abyśmy przezwyciężyli bariery, które nas blokują,

Chce abyśmy wierzyli w przeprosiny, gdy zrobiliśmy coś złego.

Chce abyśmy wzięli odpowiedzialność za nasza część relacji, nasze zachowanie, emocje, słowa,

Chce abyśmy pielęgnowali miłości, która pomaga nam być autentycznymi ludźmi dalekimi od perfekcji !

Chce abyśmy wierzyli w energię dotyku, bardziej niż prezenty.

Chce abyśmy wierzyli w działanie, prace, rozwój . Pokazywanie partnerowi, że nam zależy. Tworzyli miłości, której pragniemy, poprzez myśli, słowa i działania na co dzień.

Chce abyśmy wierzyli w inwestowanie w miłość, a także w “Pi***e co inni powiedzą, zróbmy coś szalonego “ !

Chce abyśmy wierzyli, że wszystko będzie dobrze, nawet jeśli jesteśmy w gównie, ponieważ jesteśmy silniejsi niż myślimy!

Jeśli chcesz tego rodzaju MIŁOŚCI w swoim życiu, zadaj sobie pytanie :

Dlaczego ?

a) Czy czujesz pociąg do miłości, pasje, pragnienie, czujesz, że jesteś w stanie dużo zrobić, czuć głęboko, przewyciężyć dyskomfort ponieważ Życie wzywa Cię, ożywia, chcesz kochać, robić wiele, kreować, dzielić się i iść do przodu pomimo wielkich rozczarowań i porażek.

b) Chcesz miłości od kogoś, i inwestujesz w działania ponieważ pomogą one ci w zarobieniu pieniędzy, myśląc że kiedy ci się uda, odniesiesz sukces uczyni cię to szczęśliwym, kochanym, wartościowym, silnym?

Jaką energię odczuwasz czytając a a jaka b ?

Jeśli chcesz poczuć autentyczną miłość, skontaktuj się ze mną, a popłyniemy podczas sesji w kierunku wolności, pasji i pożądania!

Wiem, że być może robisz wszystko, żeby coś się wydarzyło w twoim życiu, może przez lata to robiłeś i często w ostatnim momencie kiedy potrzebowałeś tylko jednego kroku, jeszcze jednego dnia, by wreszcie odpuścić (poddać się) miłości coś nie wychodziło!

Tym razem ja będę walczyła z tobą, motywowała Cię aby płynać w nieznane. Jeśli twoje pragnienie pochodzi od ego (b)prawdopodobnie nie wytrzymałeś nawet tak długo, aby to przeczytać, ponieważ już dawno poddałeś się “ego”, myśląc negatywnie o przyszłości …. Poddanie się miłości jest inne, to głęboka wiara, że wszystko jest możliwe i to co jest limitem, słabością dzisiaj, może być informacją w którym kierunku podążać jutro !

Love ❤️

PS: Pamiętaj tylko TY możesz dać sobie pozwolenie aby żyć tak jak chcesz! Nikt Cię nie uratuje tylko ty możesz się uratować, a ja pomogę Ci znaleźć siłę której potrzebujesz !