Czy jesteś magnesem dla złych chłopców?

Sygnały ostrzegawcze :

Zwróć uwagę na tępo  relacji .Jeśli mężczyzna pojawia sie w twoim życiu jak huragan, uważaj na siebie ! Gdy będziesz  Jego,  umieści cię pod mikroskopem i znajdzie wiele  wymówek aby nie kochać cię – więc niezależnie od tego, jak fantastyczna jesteś , jemu zawsze uda sie znależć jakieś wady .

Kiedy zaczynacie sie spotykać i on wychwala swoją mame ,staraj się zgłębić ten temat.Jeśli twierdzi , że mama jest Aniołem , UCIEKAJ! Człowiek, który utrzymuje swoją matkę na piedestale , jest niebezpieczny kiedy go pokochasz . Przede wszystkim wypiera prawde i nigdy  nie był w stanie  oddzielić swoich potrzeb i uczuć od uczuć mamy  ! Jeśli mama nadal żyje , będziesz z nią konkurować o jego uwagę. Jeśli ona nie żyje , będzie zawsze konkurować z pamięcią o niej i nigdy jej nie dorównasz. Tak czy inaczej, to oznacza katastrofę ! Istnieje ogromna różnica między facetem, który ma problemy z matką (ukrytą wściekłością  i nieufnością) i człowiekiem , który je przepracował za pomoca terapii .

Ci mężczyżni nie są źli .Ich złe doświadczenia hamują ich zdolność do  miłości i intymnych więzi . Wielu z nich ma cechy, które są godne pozazdroszczenia i podziwu . Te chłopaki mogą być  słodkie, do momentu aż cię usidlą i zbyt póżno jest aby uwolnić się z ich szponów .

Borderline może uwieść cię opiekując  się tobą.Typ opiekuna często  myśli, że jest szlachetny i altruistyczny  podczas gdy wysyła bolesne , sprzeczne sygnały do  kobiet  . Jego procedura uwodzenia jest znakomicie zaaranżowana , wręcz  szatańska .

Ten facet może dzwonić ,smsować,wysyłać maile wielokrotnie  w ciągu dnia , ale ma niewiele do powiedzenia . To tak, jakby musiał wiedzieć, że jesteś – ale znaczące rozmowy nie są jego mocną stroną.Możesz dojśc do momentu kiedy zaczniesz sie zastanawiać czy nie przestać odbierać ,odpisywać na te nudne wiadomości ale boisz się  konsekwencji .

Każda kobieta, która przywiąże się do Borderline ma trudności z zaakceptowaniem , że ktoś kto ja adoruje  ma objawy psychotyczne – bez względu na to , jak jego zachowanie jest niepokojące  . Jej dzieciństwo mogło być pasmem przykrych i bolesnych doświadczeń , które wytworzyły wzór relacji na przyszłość ,jego sposób samowartościowania się i doboru partnerów .
Jeśli chcesz spróbować być z tym mężczyzną pamiętaj nie daj się zdobyć  ponieważ jego lęki nie pozwalają mu pokochać kogos kto  jest nie wymagający i dostępny!Jego sposób poszukiwania ” idealnej kobiety ” polega na ciągłym zdobywaniu . Uważa że powinien być perfekcyjny  ( pozbawiony złych uczuć  ) , aby zdobyć miłość kobiety podobnie jak musiał zdobywać  swoich rodziców .

Najważniejsze pytanie : Czy jesteś skłonna najpierw zadbać o swoje potrzeby ,które są najważniejsze  i to nie egoizm ale asertywność  ?Jeśli masz  problem z asertywnością skorzystaj z pomocy terapeutycznej ,lub szkolenia  (wiadomości o szkoleniach wkrótce ).
Pamiętaj też, że przyciągamy ludzi, którzy pasują do naszego własnego poziomu rozwoju emocjonalnego . Jeśli miałaś relacje z   Borderline , być może nadszedł czas na terapie , dzięki czemu możesz uniknąć powielania tej sytuacji .

CZY JESTEŚ MAGNESEM DLA ZŁYCH CHŁOPCÓW?

Borderline może wydawać sie nonszalancki na samym poczatku relacji  lub w momencie kiedy sie zaangażujesz .Jeśli twoja pewność siebie i samoświadomośc jest ok szukasz kogoś kto cie doceni w zdrowy sposób ,lecz dla  Casanovy to konkurs na scenie , który on chce wygrać .Nie wierz w jego zapewnienia o miłości zwłaszcza w momentach, kiedy twoje zainteresowanie przenosi się na kogoś innego…poprostu jego ego nie może tego znieść i wtedy szaleje .W tej chwili możecie nawet nie być w związku bo on go unika ,ale okazuje swoją zazdrość .
Prześladowanie  Stalking może być poważnym problem , jeśli podejrzewa że spotykasz się także z innym  mężczyzną. Upewnij się że nie zna twoich haseł do komputera .Borderline są opentańczo zazdrośni ,niepewni .Nie pozwalaj mu wejść z butami w twój świat zbyt szybko .Nie daj sie kontrolować ,bo może zmienić się to w chorobliwe kontrolowanie twojego życia i nie ma w tym nic romantycznego!

Romans z bordeline moze byc skrajnie niebezpieczny jesli jestes w zwiazku malżenskim .Były klient BDP nie mógł się oprzeć  pomimo moich gwałtownych ostrzeżeń wstawianiu na Facebook  zdjęc i komentarzy .  Kiedy ona rozwiodła się z mężem , kochanek borderline zniknąl a ona  ona wciąż stara się spłacić męża.

Jeśli przyciagasz uwagę tylko narcystycznych mężczyzn , istnieją prawdopodobnie poważne deficyty z twojego dzieciństwa (głównie w kontaktach z matką )i to powoduje wzór toksycznych relacji w twoim dorosłym życiu  Twoje problemy nie są związane z ojcem ,który np odszedł  gdy byłaś niemowlęciem lub małym dzieckiem , to braki emocjonalne u rodzica, który cię wychował ! Ten szablon związku trzyma cię w tej pułapce wyboru PANA ZŁEGO CHŁOPCA  .Potrzebujesz uzdrowienia tej relacji.

PREWENCJA

Jak  uniknąć zangażowania się w Borderline ?

Wyczuj  jego nerwice na początku .

Co czujesz kiedy go widzisz ,instynkt +intuicja

przykład Spotkałam absolutnie wspaniałego człowieka, spędziliśmy genialny czas razem i X nalegał  kolację wkrótce – czy widziałam czerwona flagę ?

Niebezpieczny -niepewny siebie ,opowiadał o przyszłości ,wyobrażał sobie naszą przyszłość (oznacza to że w terażniejszości nie czuje sie dobrze)dzwoni tego samgo wieczoru póżno w nocy jak bardzo sie cieszy że cię spotkał itd ,więcej niż kilka wiadomości głosowych w ciągu najbliższych kilku dni (to lubimy ..trudno tego nie lubić),nie zostawia numeru kontaktowego(próba kontroli,chce doprowadzić do tego abyś czekała na jego telefon )

Nigdy nie zakładaj że pomożesz mężczyznie wyzwolić sie z jego braku pewności  i wstrętu do siebie . Jeśli nie czuje się godny podziwu, miłości i szacunku , nie jesteś ta która to zmieni , a on pomyśli że jest cos z toba nie tak jeśli bedziesz próbować .Kiedy przestałam rozmawiać z panem X wszystkie jego nagrania były  smutne , manipulacyjne  . Nie odpowiedziałam wiedząc co to za typ  . I uniknęlam katastrofy.

Każdy facet , który nie może lub nie daje ci bezpośredniego dostępu do siebie , albo stara się coś ukryć np  że jest już zaangażowany / żonaty – lub wstydzi się swojej pracy jest podejrzany . Usprawiedliwienia :nie daje ci   telefonu komórkowego bo będziesz przeszkadzać mu w pracy ,może dać ci email …tego typu głupie uniki .Nie zakładam ze tak jest zawsze chce ci tylko powiedżieć :Bądż uważna ! Jeśli coś wydaje ci się bez sensu takie jest !Brak zaufania =brak zaufania ,sekrety itd

To odnosi się również do facetów , którzy starają się robić plany na przyszłość ,kontrolować cię .Jeśli zmusi cię do bycia w roli mężczyzny i planowania  rzeczy to oznacza że nie ma planów na przyszłośc i nigdy ich nie miał To ty biegasz za nim i planujesz.Może być też odwrotnie kiedy on nie pozwala ci decydować i gra Pana Perfekcyjnego co uwidacznia  się zwłaszcza po początkowej fazie związku

Kontynuuj poszukiwania człowieka, którego “jaja” są większe niż twoje .

Facet, który nie  poprosi cie  o numer przed tym jak zaoferuje swoj , boi się odrzucenia , jest niepewny lub niezainteresowany .Może ukrywać to pod przykrywka wrażliwca,lub udawać że szanuje twoja prywaność, ale to nieprawda. Kiedy tylko wręcza ci swoją wizytówkę lub pisze swoj telefon na serwetce koktajlowej  , wyrzucić go do kosza bo inaczej  będziesz gonić chłopca , a ta  bajka nie ma  szczęśliwego zakończenia .

PO ROZSTANIU

Strategie Casanovy są niezliczone – a ty kiedy romans się zakończy się pamiętasz tylko dobry czas spędzony razem tak jak kobieta nie pamięta po czasie nie pamięta  bólu porodu  !

Borderline może zostawić cię nagle , co jest jak nagła  katastrofa.Pretekstem może być  różnica wieku między wami , niezdolność do urodzenia dziecka , przeszkadzające mu twoje  małe nawyki , które kiedyś uważał za urocze Ty ” będziesz czuć się zszokowana i zdezorientowana , gdy pozostawi cię dla kogoś nowego , lub powraca do dawnej miłości . To boli jakby twoja noga została amputowana .  Jest bardzo  źle,ale twój ból będzie dla niego niezauwazalny  . Brak mu człowieczeństwa .
.
Jeśli  torturujesz sie ,że rozstaliście sie z twojej winy – i zastanawiasz się, co mogłaś powiedzieć lub zrobić inaczej , to błędne koło . Kobiety nie mogą oprzeć się mężczyżnie Borderline bo  jest on odporny na  kobiety i wie jak nimi manipulować Pamiętaj problemy zawsze zaczynaja się kiedy cię zdobedzie .Wcześniej ma dużo czasu dla ciebie , jest dobrym słuchaczem   Nie ma mowy, abys przewidziała katastrofe .

CZY MOŻEMY BYĆ PRZYJACIÓŁMI PO ROZSTANIU Z CASNOVĄ LUB BORDERLINE

Często słysze pytanie “Nie mozemy być już przyjaciółmi?????”

Zastanow sie co znaczy dla Ciebie przyjaźń – i czy  kiedykolwiek byłaś traktowane tak nieuczciwie, z takim brakiem szacunku , brakiem  troski  w jakimś związku ? Czym jest dla cebie zaufanie ? Przyjaciele nie są tylko znajomi – to ludzie na których możemy liczyć . Mężczyzna borderline utrzymuje cie wokól siebie aby zadowalać swoje ego  . Jasne, można uzyskać pewne korzyści z tej transakcji , jeśli zmusisz go do naprawy samochodu  , domu , ale to nie jest warte takiej  ceny , którą płacisz  za utrzymywanie kontaktu z nim. To nigdy nie była obustronna  relacja! Twój szacunek do siebie cierpiał w tej relacji i tak samo będzie w “przyjaźni “. Jeśli uwielbiasz ratowac i pomagać przygotuj się że będziesz uczestniczyć w jego nowych zwiazkach z nowymi ofiarami co będzie bardzo bolesne i poniżające.Czy napewno chcesz ryzykowac taka przyjażń?

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s